Mardin'de kaçak mazot deposunda patlama: 1 ölü

Mardin'de kaçak mazot deposunda patlama: 1 ölü

15.07.2015 12:20:53
Midyat ilçesinde bir evde kaçak mazotun saklandığı depodaki patlama nedeniyle çıkan yangında, evin sahibi hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde bir evin alt katında kaçak mazot saklandığı bildirilen depoda, henüz belirlenemeyen nedenle patlama oldu.

Patlamanın ardından çıkan yangın itfaiye ekiplerince kontrol altına alındı. Ağır yaralanan ev sahibi Hayrettin Erol, kaldırıldığı Midyat Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

Büyük bir memnuniyetle görüyorum ki İran fars faşist cumhuriyetinin gerçek yüzü ve amacı ayan beyan okuyucu yorumlarından da anlaşılacağı üzere ortay çıkmıştır. En az İsrail kadar ve Suudi Arabistan kadar ümmetin başına beladır.Önümüzdekiay İran da seçimler var ve İran devrimi kuşa çevrilmiş durumdadır ve devrimi gerçekleştiren Humeyni nin torununun da adaylığı velayeti deccal Ali Hamaney tarafından veto edilmektedir rehberi karga olanın Burnu bkk kurtulmaz demedi demeyein Bu mazlumların ahı Tahran dan er yada geç çıkacak tır mecusi İran yakın bir gelecekte beşe bölünecektir Biiznillah...