SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Mahmut Tanal, Sisi paylaşımı sonrası tepki topladı

Mahmut Tanal, Sisi paylaşımı sonrası tepki topladı

CHP Milletvekili Mahmut Tanal, darbeci Sisi’nin Şehit Mursi’nin emrindeyken Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını yeni bir ziyaret gibi paylaşarak tepki çekti.

Mahmut Tanal, Sisi paylaşımı sonrası tepki topladı
21.6.2019 00:58:32

CHP Milletvekili Mahmut Tanal'ın, darbeci Sisi'nin Şehit Mursi'nin emrindeyken Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını kullanarak algı oluşturmaya çalışmasına sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.

Mısır'ın demokratik yöntemlerle seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Şehit Muhammed Mursi görevinin başındayken Savunma Bakanı olan Abdülfettah es-Sisi, darbeden önce o dönem Başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etmişti.

Söz konusu ziyaret sırasında çekilen fotoğrafı, yeni bir ziyaret gibi Twitter hesabından paylaşan Mahmut Tanal, “Ben de sayın Erdoğan'a soruyorum: Cuntanın Mursi'yi devirmesinden sonra Türkiye adına darbeci Sisi yönetimiyle resmi ya da gayri resmi, üst düzeyde ya da alt düzeyde herhangi bir görüşme, temas sağlanmış mıdır?” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya kullanıcıları, bu fotoğrafın Temmuz 2013'te yapılan darbeden önce çekildiğini belirterek Tanal'a tepki gösterdi.

1561060143-186874


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 22.6.2019 22:00:39
Sinekten yağ çıkarıyorlar bugün sisinin karşısında duran teklider sayın Erdoğan yanında duran sizlersiniz tutmaz algı yapmayın biz lidetimize güveniyoruz durmak yok yola devam
zalim sevici tanal / 21.6.2019 09:45:29
o resim mursi görevdeyken çekildi. zalimleri chp ve tanal gibi chp liler sever.
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR