DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Liderlerin oy kullanacağı yerler belli oldu

7 Haziran genel seçimleri kapsamında liderlerin nerelerde oy kullanacakları belli oldu.

7 Yıl Önce
2015-05-29 11:55:35

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan genel seçimlerde oyunu İstanbul'da oy verecek. Başbakan Ahmet Davutoğlu, ise 7 Haziran 2015'te gerçekleştirilecek olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde oyunu seçim bölgesi olan Konya'da kullanacak. Başbakan Davutoğlu, 6 Haziran'da Antalya'nın ardından Konya'da yapacağı miting sonrası Konya'da kalacak ve 7 Haziran'da oyunu kullanmasının ardından Ankara'ya gelerek seçim sonuçlarını Ankara'dan takip edecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise, her yıl olduğu gibi bu yıl da oyunu Beştepe Anıttepe İlköğretim Okulu'nda kullanacak. Bahçeli, seçim sonuçlarını MHP Genel Merkezi'nden izleyecek.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çankaya ilçesindeki Arjantin İlkokulu'nda oyunu kullanacak.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, seçim bölgesi olan İstanbul'da oyunu verecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

TISTAN

Allahü Teala Cübbeli Hocaefendi'den razi olsun AMiN. malesef bir şeyi itiraf edeyim ki bütün suç bunları meclise sokanlardır. köpek gibi bu siyasi geçinen çıbanları zehirlemediniz veya uygun bir şekilde halletmediniz şimdi getirdiniz milletin başına bela ettiniz. Kangıren gibi o parçayı kesip atsanıza bunların hayır yoktur. ancak yılan gibi sokar dururlar hep şer vardır

Görüş Bildir Bizimle Paylaş