Lazer Epilasyon Ankara ile İstenmeyen Tüylere Kalıcı Olarak Veda Edin!

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için denediğimiz birçok yol, teknolojinin hayatımıza girmeden öncesinde eziyete dönüşüyordu! Çünkü hangi yöntemi denersek deneyelim, kısa sürede biçimsiz uzayan tüylere tekrar müdahale etmek zorunda kalıyorduk.

10.02.2020 20:45:30

Bu durumda istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi fikri oluşuyor, ancak imkansız gözüküyordu! Tam bu sırada teknolojinin her alanda olduğu gibi hayatımızı kolaylaştırdığı lazer epilasyon karşımıza çıktı! Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylere kalıcı çözüm geldi. Ancak bu teknoloji kullanıcıların uygulama esnasında duyduğu ağrı ve acı sebebiyle yeterli ilgiliyi göremedi. Mükemmeli aramak her alanda yeni fikirleri, yeni üretimleri getirir. Lazer epilasyonda da mükemmeli istemek, istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok ederken, konforlu, acısız ve ağrısız bir uygulama arayışına girmek hayatımıza Buz Lazer'i getirdi! Buz Lazer epilasyonda devrim niteliğinde bir teknolojidir, çünkü imkansızı başarmış, istenmeyen tüyleri yok ederken kullanıcılara masaj konforunda hizmet sunmaktadır. Acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüylere veda ederek, lazer epilasyona farklı bir bakış açısı gelmiş, hem kadın hem de erkeklerin gösterdiği yoğun ilgi ile tüm Türkiye'de hizmet vermeye başlamıştır. Lazer epilasyon Ankara da Buz Lazere olan ilgi bu teknolojinin başarısını göstermektedir.

Buz Lazer Nedir?

Buz Lazerin en doğru tanımı; istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan, herkesin beklentisini karşılayan, epilasyona konfor ve rahatlık getiren, en hızlı, en etkili epilasyon teknolojidir. Acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok eden mucizenin adı Buz Lazer'dir.

11_44

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz lazer, kıl köklerini hedef alarak kademeli ısı enerji gönderir. Bu enerji kıl köklerini tahribata uğratır ve zayıflamasına zamanla körelmesine yol açar. Bu sayede tekrar kıl oluşmaz, tüm bunları yaparken de buz başlığı ile cildi -3 dereceye kadar soğutur ve acı ve ağrı hissettirmez.

Buz Lazer Kimlere Uygulanır?

18 yaşını doldurmuş herkes, hem kadın hem de erkekler, (hamile ve emziren kadınlar hariç) Buz Lazer ile epilasyon uygulaması yaptırabilir. Özel sağlık durumları olanlar için hekiminizin özel bir uyarısı varsa lazer epilasyon yaptırması uygun olmaz, ancak bunun dışındaki herkes güvenle Buz Lazer epilasyon Ankara da istenmeyen tüylerinden kurtulabilir.

12_47

Kaç Seans Uygulanır?

Buz Lazer ile istenmeyen tüyler genellikle 6-8 seansta kalıcı olarak yok olur. Ancak bu süre kişilere göre farklılık gösterebilir, kıl tipi, cilt tipi gibi özellikler belirleyici olduğu için kişilerde farklı sürelerde uygulama sonuç verebilir. 

Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Buz Lazer, lazer epilasyon yöntemleri içinde acısız ve ağrısız olmasının yanı sıra en güvenli yöntem olarak da adından söz ettirmektedir. Çünkü buz lazer, epilasyonda karşılaşılan yan etkileri de ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede tüm vücuda güvenle uygulanabilir. Lazer epilasyon Ankara da istediğiniz her bölgeye güvenle epilasyon yaptırabilirsiniz.

Gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşmak için www.buzlazer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)