DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Lara Domaç kimdir? Lara Domaç nereli, kaç yaşında?

Lara Domaç kimdir? Exxen'de yayınlanmaya başlayan ve Hasan Can Kaya'nın hayat hikayesini mizahi bir dille anlatan Hayallerim Aşkım Ve Ailem adlı dizide rol alan Lara Domaç'ın kim olduğu izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Lara Domaç kimdir? Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinde Hasan Can Kaya'nın sevgilisi rolünü üstlenen Lara Domaç nereli ve kaç yaşında? İşte Lara Domaç'ın hayatı ve biyografisi...

23.04.2021 16:54:25

Konuşanlar programı ile kitlelerce tanınan ve ardından Exxen'e transfer olan Hasan Can Kaya izleyicinin karşısına bu kez de sitkom dizisiyle çıkıyor. Dizinin adının Hayallerim Aşkım Ve Ailem oalcağı açıklandı. Dizi oyuncuları da şimdiden merak edilmeye başlandı. Dizinin kadrosunda Hasan Can Kaya'nın dışında Tuna Orhan, Ezgi Gör, Günay Karacaoğlu ve Lara Domaç var. İzleyiciler de Lara Domaç'ın kim olduğunu merak etmeye başladı. Peki Lara Domaç kimdir? 

Lara Domaç kimdir

Lara Domaç 1999 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Reklam ve dizi oyuncusu olan Lara Domaç 1,65 cm uzunluğunda ve 50 kilo ağırlığında.  2019 yılında katıldığı Sinema Güzeli Yarışmasında Türkiye 3.cüsü olan Lara Domaç, Tümay Özokur Akademi'de kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğa 2012 yılında Cheetos Elektirk reklam filmiyle başladı. Aynı yıl 20 dakika dizisinde, 2021'de Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizisinde rol aldı.

Günümüz itibariyle oyunculuk yapmakta, ayrıa drama eğitmenliği görevini de sürdürüyor. Keman, Tango, Latin Dansı ve Hip-Hop danslarında bir hayli başarılıdır. Modern dans ve oyunculuğa karşı her zaman ilgisi olan Domaç, Tümay Özokur Akademi'nde Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Yerli oyunculardan Zerrin Tekindor ve Özge Özpirinççi en sevdiği başarılı isimlerdir. Ayrıca yabancı oyunculardan da Nicole Kidman ve Kathryn Newton favori isimleridir.

Lara Domaç oynadığı diziler

2021 – Hayallerim Aşkım Ve Ailem
2020 – Kampüs Kafası
2012 – 20 Dakika

Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisi oyuncuları

Tuna Orhan – Hasan Can'ın babası

Ezgi Gör – Hasan Can'ın kardeşi

Lara Domaç – Hasan Can'ın sevgilisi

Günay Karacaoğlu – Hasan Can'ın annesi

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş