DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kurtulmuş: Hiçbir Diyanet İşleri mensubumuz ajan değildir

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, 'Bizim hiçbir Diyanet İşleri mensubumuz, hiçbir DİTİB mensubumuz ajan değildir, olamaz.' dedi.

5 Yıl Önce
2017-02-18 12:54:00

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Bizim hiçbir Diyanet İşleri mensubumuz, hiçbir DİTİB mensubumuz ajan değildir, olamaz. Onların vazifesi insanları fişlemek değildir, olmamıştır, olmayacaktır. Onların vazifesi DEAŞ'ından bilmem kimine kadar farklı, sapık birtakım yanlış İslami uygulamalardan oradaki halkımızı korumak ve Anadolu topraklarında asırlardır yaşanmış olan sahih İslam anlayışıyla o insanlarımızın Müslümanca yaşama hakkını temin edecek hizmetler sunmaktır. Yani dini hizmetler yapan bu kişileri, hem de Alman toplumunun da yararına olacak bu hizmetleri sürdüren kişileri böylesine evlerini arayarak, bunları suçlu ilan ederek adım atmak, Almanya'yı mahcup ettirir sonunda." dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

deniz

Sen istediğin kadar böyle devam.Avrupa' da ajan olmayan DİTİP görevlisi nerede ise kalmadı.Cami değil mübarek yerler sanki AKP Hükümetinin propaganda merkezi.Sırp DİTİP' in ayrıştırması nedeniyle Arapların camisine gidiyorum bir ülkücü olarak.Bulunduğum yere bizim cami uzak olduğu için.Sayın Bakan Avrupa'da ki Türkler zaten paramparça idi sayenizde para para paramparça oldu.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş