DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Kudüs Ordusu' karargahında bir Gülenci...

Diriliş Postası'ndaki yazısında Hakan Albayrak, Gülen grubunun İran derin devlet örgütü “Kudüs Ordusu”nun bile kapısını çalabileceğini öne sürdü.

7 Yıl Önce
2015-05-05 12:48:51

İŞTE ALBAYRAK'IN O YAZISI;

İran derin devlet örgütü “Kudüs Ordusu”nun karargâhına girerken görülen bir Gülenci… Niye olmasın?

İddia: Bugüne kadar, beğenmedikleri herkese İrancı damgası vuran, “Pers uşağı” diyen, “mutacı” yaftası yapıştıran Gülenciler, ABD'nin İran'la yakınlaşması üzerine İran'a sıcak mesajlar göndermeye başladılar.

Mümkündür.

Hatta, şiddetle muhtemeldir.

Sadece ABD orayı işaret ettiği için değil, bununla beraber ve bundan ziyade, orası AK Parti'den hiç hazzetmediği ve bilhassa Erdoğan'ı muhakkak alt edilmesi gereken bir rakip olarak gördüğü için.

Hazır ABD'den izin çıkmışken Gülencilerin anti Erdoğancı Hamaney rejimiyle ittifak kurmak için harekete geçmeleri değil, geçmemeleri şaşırtıcı olur.

Ekrem Dumanlı veya bir benzeri, her an, Kasım Süleymani ile görüşmek için Tahran'da “Kudüs Ordusu” karargâhının kapısından girerken görülebilir.

Çözüm sürecinin orta yerindeki abartılı KCK operasyonlarını, PKK ile görüştü diye MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın üstüne gidilmesini vs. hatırlayın; bunlar hiç yaşanmamış gibi HDP'nin kapısını çalabilenler Kudüs adını suistimal ederek Irak'ta, Suriye'de, Lübnan'da fitne fesat operasyonları düzenleyen ve bu operasyonların başarısı önündeki en büyük engel olarak Yeni Türkiye'yi gören İran derin devlet örgütü “Kudüs Ordusu”nun kapısını da hiç tereddütsüz çalarlar.

Erdoğan'a karşı, AK Parti'ye karşı, Yeni Türkiye'ye karşı ittifak olsun da kiminle ve nasıl olursa olsun!

Zaman, Bugün, Samanyolu, Kanaltürk vs. Süleymani/Hamaney'le ittifakın hatırı için şu günlerde “Velayet-i Fakih'in fazilerleri”ni anlatmaya başlayabilir, Bağdat'ın gerçekten de İran'a ait olduğunu ‘belgeleriyle' ortaya koyabilir, hatta muta nikâhının çok da fena bir şey olmadığını ileri sürebilir.

Hamaney, Süleymani ve elbette Esed, Nasrallah güzellemeleri zaten olmazsa olmaz.

Mihraç Ural'ı da bekleriz; Bayırbucak Türkmenlerine giden yardımları durdurma çabasından ötürü teşekkür etmek için o da bekliyordur muhkakkak.

DHKP-C liderini de bir yerlerden bulup çıkarabilir, “Umudun Adı” başlığı altında bir mülakat patlatabilirler…

Yeni Türkiye ile savaşta midelerinin kaldırmayacağı hiçbir ittifak yok.

IŞİD'e de göz kırpabilirler, yaralandığı söylenen Bağdadi'ye geçmiş olsun mesajı yayınlayabilirler mesela.

“Yok, o kadar da değil” mi dediniz?

Ne kadar peki?

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

halim

yerinden kalkan eski ümmed çiler,islam devletini karalıyor???'hatırlatırım;hzAlinin varlığı ve duruşu,münafıkları ve haricileri rahatsız ediyordu.

beheşti

o kadar iran düşmanlığını abartınızki zetniran düşmanlığını size aşılayanları bile iran la aynı masada gören kabuslar görmeye başladınız heç ebdişlenmeyin iran ne sizin gibi satılık suud cahçlari yani itlerini nede abd in ajanlarını kabul etmez herkesle konuşur ama herkesi kendi safına çeker gitmez kimsenin safına

M

Hepside olur. gezide ayrilirken geride arkadaslar biraktik. onlarda, chp'ye destek olmalari gerektiginde bas kaldirip : hani zindika ile birlikte hareket etmeyecektik hocam diye haykirmis kardeslerimin biri. Hoca, profesyönellikle, yok kardesim, biz simdiye kadar onlara sirt çevirdigimiz için onlar böyle idiler, ve biz onlardan sorumluyduk! bundan sonra artik birlik içindeyiz, onlari kurtararak kendimizide kurtaracagiz demis! ve o basiretli arkadasim orada ayrilmistir onlardan! hersey olur, herseyi beklerim! bizi yapmayipta yapmisiz gibi kinadiklari seyleri yapar göreceksiniz!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş