DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kral, Kâbe'yi temizledi

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz, her ramazan ayı öncesinde geleneksel olarak yapılan Kâbe ziyaretini dün gerçekleştirdi.

7 Yıl Önce
2015-06-01 14:28:03

Kâbe-i Muazzama binasının içinde namaz kıldıktan sonra eline bez alarak duvarlarını temizleyen Selman, ardından Mekke Valisi Prens Halid el Faysal ile görüştü.

Mescid-i Haram'ın çevresini genişletme çalışmalarına dair Faysal'dan bilgi alan Kral, projenin son halinin maket planını da inceledi.

kabe

Kâbe çevresinin genişletilme projesine, önceki Kral Abdullah'ın da çok önem verdiğini belirten Kral, Prens Halid'e, çalışmalara hız kazandırılması talimatını verdi. Kâbe çevresinin planlandığı projenin ardından kutsal mescitte 2 buçuk milyon kişi ibadet edebilecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ebuzer

benim yazdığm yorumları niye yayınlamıyorsunuz arkadaş. derdiniz nedir sizin?işinize mi gelmiyor? nedir sizin asıl gayeniz?açıklayın da bilelim..

mehdinin askeri

ALLAH c. bizi islamı bu vahabi şii münafıklarından kurtarsın inşaallah bunlar kafirden daha tehlikelidirler kafirlerede hesab sorulucakmehdi as. şuan hicazda yakında çıkacak bunların hesabını soracak ya dogruya gelecekler yada yok olacaklar inşaallah

takdir ettim

suudi yönetimini pek sevmem ama bu hareketini takdir ettim. Belki o zenginlik bizde olsa orayı ziyaret bile etmeyiz belli mi olur. Bir de herkesi öyle münafık, kafir diyerek dışlamak da neyin nesi Allah aşkına..

ömer kökel

sudi arabistan bir münafık ve oo kirli elerle kabe temizleminiz lazım

Görüş Bildir Bizimle Paylaş