DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

KPSS'de 4. dalga

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, binlerce gencin hayatının gasp edildiği 2010 KPSS'ye ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 4. dalga operasyon için düğmeye bastı. Operasyon kapsamında 23 kişi hakkında gözaltı kararı var.

15.06.2015 10:06:15

Yeni Şafak gazetesinden Osman Özgan'ın haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, binlerce gencin hayatının gasp edildiği 2010 KPSS'ye ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 4. dalga operasyon için düğmeye bastı. 3'ü kadın 23 kişi hakkında gözaltı kararı bulunuyor. Gözaltı listesinde bulunan şüphelilerin şaibeli KPSS'ye giren dahiler olduğu öğrenildi.

21 şüpheli yakalandı

Soruşturma savcısı Yücel Erkman'ın talimatıyla, KOM Daire Başkanlığı ile Ankara Mali Şube Müdürlüğü, sabah saatlerinde belirlenen adreslere operasyon düzenledi. Ankara ve İstanbul'da eş zamanlı olarak gerçekleşen operasyonda gözaltı listesinde bulunan 23 şüpheliden 21'inin yakalandığı öğrenildi. Bunlardan 15'inin İstanbul'da alındığı belirtildi. Adreslerinde bulunamayan 2 kişiyi ise yakalama çalışmaları sürüyor. Firari şüphelilerin cep telefonlarını evde bıraktıkları belirlendi.

Emniyet Müdürünün eşi de var

Gözaltına alınanların arasında 3 kadın şüpheli bulunuyor. Gözaltına alınan kadın şüphelilerden birisinin Ankara'ya bağlı bir ilçenin emniyet müdürünün eşi olduğu öğrenildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

tuncer

çok doğru söylüyor. Ben bu yaşımda anladımki Küfür milleti tektir.Ülkeler, coğrafyalar, partiler,gazeteler,demokrasi.. hepsi hikaye..İnsanlar ve cinler ikiye ayrılır..1. HZ.İBRAHİM'İN ATEŞİNE SU TAŞIYANLAR 2.HZ. İBRAHİM'İN ATEŞİNE ODUN TAŞIYANLAR. Benim en sevmediğim kelime 'vatan haini' cümlesiydi. Şimdi şuna inanıyorum! Türkiye gibi hiç bir ülke yokturki bu kadar vatan haini bulundursun. Üstelik hiç bir ülkede bu kadar açık açık yapılmaz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş