SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN
Koronavirüse yakalanan Bilim Kurulu üyesi belli oldu: 1 Nisan’da 'Bu işin şakası yok' demişti

Koronavirüse yakalanan Bilim Kurulu üyesi belli oldu: 1 Nisan’da 'Bu işin şakası yok' demişti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın koronavirüse yakalandığını açıkladığı Bilim Kurulu üyesinin Prof. Dr. Serhat Ünal olduğu öğrenildi.

Koronavirüse yakalanan Bilim Kurulu üyesi belli oldu: 1 Nisan’da 'Bu işin şakası yok' demişti
3.4.2020 22:33:07

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın canlı yayında "Bir bilim kurulu üyemizin testinin pozitif olduğunu söyleyebilirim" sözleri ile duyurduğu gelişmede hangi bilim kurulu üyesinin koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Koronavirüs Bilim Kurulu'ndan yapılan açıklamada bu ismin Prof. Dr. Serhat Ünal olduğu belirtildi.

Koronavirüs Bilim Kurulu'nun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Serhat Ünal'ın virüse yakalandığı, "Bilim Kurulu Üyelerimizden Prof.Dr. Serhat Ünal'ın (@PROFserhatunal) koronavirüs testinin pozitif çıktığını üzülerek sizlerle paylaşmak isteriz. Sayın hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir;en kısa zamanda yeniden aramıza dönmesini ve sağlığına kavuşmasını dileriz" sözleri ile duyuruldu.

Prof. Dr. Serhat Ünal 2 gün önce sosyal medya hesabından "bu işin şakası yok" mesajı vermişti.

Koronavirüs testinin pozitif çıktığı açıklanan Prof. Ünal'ın 1 Nisan 2020 tarihinde sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj şöyleydi:

Önümüzdeki 5-6 günlük sürede tedbirlere yeteri kadar uymazsak o sürenin sonunda artık uğraşsak da bu durumu kontrol altına almamız zor. Aksi takdirde hem çok kayıp verebiliriz hemde sağlık sistemine ciddi bir yük biner ve sistem bunu taşıyamayabilir"

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

hakan / 3.4.2020 23:23:08
Geçmiş olsun hocam Allah şifalar versin,
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR