DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kopenhag'daki cinayet davası

Kopenhag'daki cinayet davası

25.06.2015 19:54:52
Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da, geçen yıl temmuz ayında eski eşi Sinem Demirhan'ı sokak ortasında öldüren Harun Fener, 13 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

TV2 kanalının haberine göre, Glostrup Mahkemesi'nde çarşamba gününden beri görülen davada 34 yaşındaki Harun Fener'e çocuğun annesi olan eski karısını öldürmekten 13 yıl hapis cezası verildi. Fener ayrıca hapis cezasının yanı sıra 4 yaşındaki oğlu için de 500 bin kron (200 bin TL) tazminat ödemeye de mahkum edildi.

Harun Fener mahkemede Sinem'i öldüren 7 kurşunun kendi silahından çıktığını itiraf ederken cinayeti kıskançlık yüzünden işlediğini söyledi.

Harun Fener hem yüz yüze hem de telefonda eski karısını defalarca ölümle tehdit etmiş, ancak polis Sinem Demirhan'a sadece bir alarm telefonu vererek tehlike anında bunu kullanması tavsiyesinde bulunmuştu. Polisin bu tavrı cinayet sonrası eleştirilere yol açmıştı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

zaaa

AK Parti ciddi bir arınma dönemine girmeli ve yeniden yapılanmalı.Aslında bu seçimlerde AK Parti'nin bu sonucu almasının en büyük etkeni Ankara bombalaması sonrasında HDP'nin Ankara ve İstanbul teşkilatları ile Cumhuriyet gazetelerinin bombalanmasının önlenmesi oldu demiş g.y yönetmeniniz bence g.y yönetmenide yazarken yanına alsa iyi olur.Çünkü insanlar MHP nin kaprislerinden CHP nin seçime kadar salla sonrası zaten koyunlar(göbeğini kaşıyan adam) mantığından ve HDP nin oy için babalarınını bile satabileceklerini gördüklerinden ve pkk =hdp olduğundan AK PARTİye yöneldiler.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş