DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Koçtaş'tan yeni ticari katalog

Koçtaş'tan yeni ticari katalog

24.06.2015 12:27:18
Koçtaş yeni ticari kataloğunu müşterilerinin beğenisine sundu.

Koçtaş'ın açıklamasına göre, yapı sektöründeki profesyoneller ve uzmanlara hitap eden yeni ticari katalogda, Koçtaş'ın geniş ürün gamı ve marka seçenekleri tek bir kaynakta toplandı. 436 sayfalık katalog, ticari müşterilerin ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri bir araya getirdi.

Koçtaş'ın ticari kataloğu, tüm ticari ve profesyonel Koçtaş müşterileri için rehber niteliği taşıyor. Katalogda uzman görüşlerinin yanı sıra inşaat ve ahşap ürünlerinden el aletleri ve nalburiyeye, banyo ürünlerinden boya kategorisine kadar yaklaşık 5 bin çeşit ürün yer alıyor.

Koçtaş, ayrıca toplu alım yapan ticari müşterilerine özel "Koçtaş Ticari Kart" ve az ama sık alışveriş yapan "Usta" müşterilerine özel "Koçtaş Boyacı Kart" uygulamalarını da "Ticari Kart" altında birleştirdi.

Koçtaş'ın yeni ticari kataloğu "www.koctas.com.tr" internet mağazası, "https//m.koctas.com.tr" mobil mağaza ile akıllı telefon ve tabletlere yüklenebilen mobil uygulamaların "Kataloglar" bölümünden incelenebiliyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Aziz Kabadayi

Olsun ,ne olur olursa? Fakat maalesef ortada ümmetmi kalmış?Mezheblerin şeyhlerin abilerin hizplerin .....ve egosunun elinde paramparça olmuş müslüman olduğunu iddia edenler. Yüzyıllarca da böyle devam edeceğe benzer.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş