Koç Holding'den 'Cenaze Merasimi' açıklaması

Açıklamada, 'Sayın Suna Kıraç’ın cenaze merasimi yarın saat 12:00’de Altunizade’deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nden kaldırılarak Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanı’na defnedilecektir.' denildi

15.09.2020 17:24:18

Koç Holding, topluluğun kuruluş yıllarından 2010 yılına dek şirkette çeşitli liderlik görevleri üstlenen Suna Kıraç'ın vefatının ardından Koç Honding'den cenaze merasimi ile ilgili bilgilendirmede bulunuldu..

"Sayın Suna Kıraç'ın cenaze merasimi yarın saat 12:00'de Altunizade'deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii'nden kaldırılarak Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki Aile Kabristanı'na defnedilecektir." denilen açıklamada Saat 10:30'da ise Koç Holding'de tören düzenleneceği bildirildi.

Cenaze merasiminde ve törende pandemi kurallarına riayet edilecek ve katılımcı kapasitesi sınırlı tutulacak. Bu kapsamda görüntü ve fotoğraf temini Koç Holding tarafından yapılacak. Camideki cenaze merasiminde Anadolu Ajansı da yer alırken alanlara başka kamera ve fotomuhabir tedbirler kapsamında alınamayacak...YORUMLAR (0)