DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kırklareli'nde insan kaçakçılığı operasyonu

Kırklareli'nde insan kaçakçılığı operasyonu

7 Yıl Önce
2015-06-02 09:39:31
Kırklareli'nde, yasa dışı yollardan Avrupa'ya gitmek isteyen 312 kişi yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Kırklareli Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kofçaz ilçesinde, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan gruplar tespit etti.

Farklı tarihlerde gerçekleştirilen 10 operasyonda, Suriye, Afganistan, Myanmar, Irak, İran ve Pakistan uyruklu 312 kişi yakalandı.

Kaçakları yurt dışına götürmeye çalıştığı iddiasıyla 17 kişi gözaltına alındı. Zanlılardan 6'sı işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Diğer şüpheliler ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Operasyonda ayrıca, kaçakçılıkta kullanıldığı belirlenen 13 minibüs ile 3 otomobile el konuldu.

Kaçaklar, Kırklareli Göç İdaresi Müdürlüğüne götürüldü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

adem aldemir

vay be suya sabuna dokunmamak bu deyim bahçeli için söylenmiş sanırım.ecevitle hangi görüşleriniz uyuyordu da koalisyona girdiniz.bu ülkede en kolay iş sorumluluk almamak kaçak güreşip zamanı geçirmek.teknik direktör olmayıp spor yorumculuğu,köşe yazarlığı,muhalif olup atıp tutmak vs.nasıl bir milliyetçilikse bahçelinin ki hâlâ burnundan kıl aldırmıyor.ilkeli siyaset yapıyoruz diyecek ya.koalisyon modelini de beyimiz söylüyor.es kaza bu model olursa başlayacak ver yansına.biraz elini taşın altına koyda memleketim için kızılcık şerbeti içtim de.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş