DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kimse gelmeyince miting iptal oldu

'Milli İttifak'ın Bartın'da gerçekleştireceği mitinge katılım olmayınca il yöneticileri tarafından iptal edildi.

29.05.2015 15:10:47

İHA'da yer alan habere göre, Saadet Partisi İl Yönetimi Bartın'da düzenleyeceği miting, vatandaşların katılım göstermemesi nedeniyle iptal edildi. Saat 11.00'de miting alanında gelen partinin il yöneticileri, alanda vatandaş olmaması nedeniyle emniyet güçlerinden vatandaşların yoğun olduğu kapalı pazar yeri için izin istedi. Emniyet güçlerinin seçim kurulu tarafından miting alanlarının belirlendiği ve bu alanların dışına başka yere müsaade edilemeyeceğinin ifade etmesinin ardından miting iptal edildi.

Özellikle vatandaşların yoğun olduğu gün olan cuma gününü miting tarihi olarak belirlediklerini söyleyen partinin İl Başkan Yardımcısı Yaşar Sinoplu, "Ancak hava durumunun iyi olmadığından dolayı alan boş ve miting yapmak istemedik. Saadet Partisi'nin yakalamış olduğu gerçek havayı bu milletimize yansıtmak için izinler alındı. Ben burada konuşma yaparken basın mensupları bunu çektiğinde 3-4 tane vatandaş ve güvercinler çıkacak. İnşallah bir başka zaman tekrar meydanlarda bu mitingi yapacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

abdullah

aynen dediğin gibi, hepimiz yalnız adamın yanındayız..Rabbim her zaman onunla olsun inşaallah..önüne çıkan tüm engelleri aşmak nasip etsin...bu ülke ve bu millet için hatta ümmet ve mazlum insanlık için o bizim için bir lütuf ama değerini bilemiyoruz galiba...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş