DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kılıçdaroğlu 'parti disiplini' talebinde bulundu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun milletvekillerinden 'parti disiplini' içerisinde hareket etmesini istediği öğrenildi...

5 Yıl Önce
2016-11-12 19:57:23

Anadolu Ajansı'nın haberine göre; CHP TBMM Grubu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.

Kılıçdaroğlu, JW Marriot Hotel'de gerçekleştirilen Anayasa Çalıştayı'nın ardından partisinin milletvekilleri, Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleriyle toplantı yaptı.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun milletvekillerinden "parti disiplini" içerisinde hareket etmesini istediği öğrenildi.

Alanında uzman olmayan kişilerin özellikle televizyon programlarına katılmasına karşı olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu'nun, "Ben çıkıp tıp hakkında konuşuyor muyum?" dediği ifade edildi.

Kılıçdaroğlu'nun sunuş konuşmasının ardından milletvekilleri de söz alarak son siyasi gelişmeler ve seçim bölgeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. CHP TBMM Grubu'nun yasama dönemi çalışmaları hakkında sunumun da yapıldığı toplantıda, Kılıçdaroğlu milletvekillerinin seçim bölgelerine yönelik anlattığı sorulara cevap verdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ekotürk

Bak arkadaşim kemaaaal,chp dindar görünce kan görmüş boga gibi saldirirdi.sen bu chp lileri bir okkabaz hoca kilikli adama kul köle ettin.chp din düşmanidir ancak bunu mertce yapti yillarca.Sen bir namerdin,hatta hdpkk cilarda dahil,hatta ülkemdeki tüm namertlerin savunucusu olacagiz diyorsun. Halkin direniş hakkindan bahsediyorsun.chp li mert üyelerSana karşi direnme hakkini kullandi diye niye partiden kovuyorsun.hani demokrasi?

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş