DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kılıçdaroğlu'ndan tarihi gaf!

Kemal Kılıçdaroğlu, “Et ve Süt Kurumu” ile ilgili olarak “Et ve Balık Kurumu’nu yeniden yapılandıracağız. Adı Et ve Süt Kurumu olacak” dedi.

7 Yıl Önce
2015-06-01 22:33:44

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Kars Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlediği mitingde partililere seslendi.

ET VE SÜT KURUMU GAFI
Kılıçdaroğlu, konuşmasında Et ve Süt Kurumu ile ilgili, "Adı Et ve Süt Kurumu olacak. Sadece ve sadece besicilerimize hizmet edecek. Kombina mı, elbette olacak. Nerede olacak, elbette Kars'ta olacak" diyerek yeni bir gafa imza attı.

2 YIL ÖNCE ADI DEĞİŞMİŞTİ
Çünkü Et ve Balık Kurumu Genel Müdürlüğü'nün ismi, Bakanlar Kurulu kararıyla 27 Nisan 2013'te "Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü" adıyla değiştirilmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Kemal Devrimci

Buna benzer konuları Ekonomist sahibi parti mensuplarına bıraksa CHP için daha iyi olmazmı? İkidebir hesap uzmanıyım diyor.Kabul , aynı zamanda siyaset yaptığını unutmasa iyi olur.Bu gaf nasıl anlatılacak seçmene be kardeşim...... Kemal Devrimci

dabbe

YA HUU Kafirin memleketimize gelmesi sana şeref kazandırmaz onlara muhabbet ve hurmet sana ve itikatına zarardır hocaaaa sen ne diyorsun allah aşkına ????

Abdullah

Sakaryada miting yaptığı yerin altına otopark yaptıracaktı, ak parti 5 sene önce yapmış...

kemal çalışkan

geçmişini bilmeyenin gelecek kurması mümkün değil.adamın danışmanları ayık ve siyaseti takip etmiyorlarki kurumun adını bilsinler.biraraya gelince muhabbetleri kafayı çekmek...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş