DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kılıçdaroğlu'ndan 'çözüm' çağrısı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaşanan saldırılardan sonra sosyal medyadan çağrıda bulundu.

7 Yıl Önce
2015-08-10 14:27:25

Kılıçdaroğlu Twitter üzerinden Şırnak ve Sultanbeyli'de hayatını kaybeden 4 polis ve 1 askere Allah'tan rahmet dileyerek, "Çözümsüzlük değil çözüm üretmek için halktan oy isteyen siyasiler, Türkiye'nin en büyük sorunu için derhal bir araya gelmelidir" dedi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, "Şırnak ve Sultanbeyli'de şehit düşen evlatlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Bu acı haberlerin bir an önce son bulmasını diliyorum. Çözümsüzlük değil çözüm üretmek için halktan oy isteyen siyasiler, Türkiye'nin en büyük sorunu için derhal bir araya gelmelidir" ifadelerini kullandı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ekol türk

Mücahit böylesi zamanlarda kimseden emir almaz.Her seyi ALLAHIN izniyle yapar.onun icin zaferimizde yenilgi yenilgi büyür.sizlerin o gece istanbul ankara ve tüm türkiyede yaptiginizi.Dünyanin en nizami egitilmis ordulari yapamaz.Yakar yikar milyonlari yok eder on yil sonra az kaldi yalanini söylerler.Bu terörist darbeciler en egitimli elemanlar degilmiydi.iste sonlari.imansiz yürek yüktür bedene bunlar komandada olsalar tasiyamazlar.Cümkü karsilarinda iman duvari vardi.sizleri selamliyorum.yüregimiz sizinleydi

Görüş Bildir Bizimle Paylaş