SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı planlı bir provokasyon mu?

Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı planlı bir provokasyon mu?

Şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ile ilgili köy muhtarı açıklamalarda bulundu. Saldıranların köyden kişiler olmadığını söyleyen muhtar, provokasyona dikkat çekti.

Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı planlı bir provokasyon mu?
21.4.2019 21:56:18

Şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ile ilgili köy muhtarı A Haber'e özel açıklamalarda bulundu. Saldıranların köyden kişiler olmadığını söyleyen muhtar, provokasyona dikkat çekti.

"Fotoğraftakiler bizim köylülerden değildi" diyen Muhtar, "Vatandaşı, 2'si kadın 4-5 kişi kışkırttı. Aile ile de konuştum Kılıçdaroğlu'nun geleceğinden haberleri yoktu. Ben de şehidin yakınıyım Kılıçdaroğlu'nun gelmesi zaten istenmiyordu. Kılıçdaroğlu'nun gelmesiyle provokasyon başladı." dedi.

BİRİLERİ SOKAKLARI KARIŞTIRMAK MI İSTİYOR?

'Kemal Kılıçdaroğlu'nun cenaze alanına gelmesiyle provokasyonun başladığının belirtilmesiyle planlı bir provokasyon mu gerçekleştirildi?' sorusunu akıllara geldi. '31 Mart yerel seçimlerinde usulsüzlüklerin ortaya çıkması ve Yüksek Seçim Kurulu'nun vereceği karar öncesinde birileri sokakları karıştırmak mı istiyor?' yorumları yapıldı.


    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR