DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

16,3777 ₺

EURO

17,5495 ₺

ALTIN

971,96 ₺

BİST

2.418,10 ₺

Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı planlı bir provokasyon mu?

Şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ile ilgili köy muhtarı açıklamalarda bulundu. Saldıranların köyden kişiler olmadığını söyleyen muhtar, provokasyona dikkat çekti.

3 Yıl Önce
2019-04-21 21:56:18

Şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ile ilgili köy muhtarı A Haber'e özel açıklamalarda bulundu. Saldıranların köyden kişiler olmadığını söyleyen muhtar, provokasyona dikkat çekti.

"Fotoğraftakiler bizim köylülerden değildi" diyen Muhtar, "Vatandaşı, 2'si kadın 4-5 kişi kışkırttı. Aile ile de konuştum Kılıçdaroğlu'nun geleceğinden haberleri yoktu. Ben de şehidin yakınıyım Kılıçdaroğlu'nun gelmesi zaten istenmiyordu. Kılıçdaroğlu'nun gelmesiyle provokasyon başladı." dedi.

BİRİLERİ SOKAKLARI KARIŞTIRMAK MI İSTİYOR?

'Kemal Kılıçdaroğlu'nun cenaze alanına gelmesiyle provokasyonun başladığının belirtilmesiyle planlı bir provokasyon mu gerçekleştirildi?' sorusunu akıllara geldi. '31 Mart yerel seçimlerinde usulsüzlüklerin ortaya çıkması ve Yüksek Seçim Kurulu'nun vereceği karar öncesinde birileri sokakları karıştırmak mı istiyor?' yorumları yapıldı. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş