DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kılıçdaroğlu halasıyla hasret giderdi

Kemal Kılıçdaroğlu Tunceli'de halasının elini öptü

03.06.2015 17:20:40

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim mitinglerini bugün memleketi Tunceli'de sürdürdü. Tunceli Seyit Rıza Meydanı'nda toplanan kalabalığı eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte selamlayan Kılıçdaroğlu için 'Başbakan Kemal' sloganları atılırken, alana Hz.Ali ve Hacı Bektaşi Veli'nin büyük posterleri ile 'İncinsen de incitme', 'Sen doğru dur eğri belasını bulur', 'Soyumuz, yolumuz onurumuzdur. Pirin'e sahip çık' yazılı pankart asıldı.

HALASIYLA HASRET GİDERDİ

Kılıçdaroğlu, mitingin ardından parti otobüsüne bindiği sırada halası Nimet Karabulut, otobüsün önüne gelerek konuşmak istedi.

ELİNİ ÖPTÜ

Halasını gören Kılıçdaroğlu, otobüsten inerek elini öpüp, sarıldı. Halası Nimet Karabulut ile kısa bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu, "Halamın benim üzerimde emeği çoktur. Çocukluğumda, gençliğim döneminde bana büyük desteği olmuştur. Kendisiyle zaman zaman görüşürüz. Seçim çalışmaları nedeniyle uzun süre görüşememiştik. Şimdi hasret giderdik. Ama daha sonra görüşeceğiz" dedi.

 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

kürdistan

Alia57 emin ol ki israilin cingenesi bile siz barbarlardan cok daha iyidir.tarih boyunca israilin kürtlere tek bir zarari dokunmadi ama sizler Kurtlere akil almaz zulumler yaptiniz dil ve kimliklerini yasakladiniz. Asit kuyulari,4500 koy yakma,diski yedirme...butun bunlar sizin eseriniz.agri zilan dersim genc roboski katliamlari.toplam 38 kürt katliami. Şimdi krndinizi israille bir daha kiyaslayin. Kürtlere hanginiz en cok zarari vermissiniz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş