SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Kedicik itirafçı oldu

Kedicik itirafçı oldu

Adnan Oktar’ın kediciklerinden Ayça Pars dün gece tahliye oldu. Ayça Pars’ın etkin pişmanlık yasasından yararlanarak 120 sayfalık yeni ifade verdiği öğrenildi. Ayça Pars’ın örgütü sarsacak itiraflarda bulunduğu belirtiliyor.

Kedicik itirafçı oldu
14.9.2018 10:40:56

Adnan Oktar'ın kediciklerinden Ayça Pars dün gece tahliye oldu. Ayça Pars'ın etkin pişmanlık yasasından yararlanarak 120 sayfalık yeni ifade verdiği öğrenildi. Ayça Pars'ın örgütü sarsacak itiraflarda bulunduğu bildiriliyor.

Dün gece saat 22:00 de Kocaeli Kandıra Cezaevi'nden, başsavcılığın talimatı ile serbest bırakılan örgütün üst düzey töneticisi Ayça Pars " Etkin Pişmanlık Yasası" kapsamında 8 gün boyunca İstanbul Emniyet Müdürlüğünde ifade verdiği, daha sonra cezaevinden tahliye olduğu öğrenildi. Ayça Pars örgütün A9 TV, örgüte ait bütün site ve internet çalışmaları, örgütün lobi faaliyetlerinden sorumlu kişi olduğu öğrenildi. 120 sayfa ifade veren Ayça Pars'ın örgütü sarsıcı itiraflarda bulunduğu belirtiliyor. Örgüt üyesi 3 üst düzey yöneticinin daha "Etkin Pişmanlık Yasası'ndan" faydalanmak üzere savcılığa başvurduğu öğrenildi.

AYÇA PARS'IN AVUKATINDAN AÇIKLAMA

Ayça Pars'ın avukatı Andaç Maraşlıoğlu yaptığı açıklamada, "Bu süreçte başta İstanbul başsavcı vekili Hasan Yılmaz ve Mali Suçlarla Mücadele Şubesinin müvekilim ve bizlerle özverili ve insani yaklaşımı için kendilerine teşekkürlerimizi sunarız. Bu insanların örgüt bilinci dışında özgür iradeleri ile hareket ettikleri zaman en doğru kararları verebildiklerini görüyoruz." dedi.


      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR