DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kayalıklardan düşen üniversite öğrencisi kurtarıldı

Kayalıklardan düşen üniversite öğrencisi kurtarıldı

7 Yıl Önce
2015-05-30 19:26:23
Muğla'da arkadaşlarıyla gittiği kayalıklardan düştüğü belirtilen üniversite öğrencisi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, arkadaşları ile Masa Dağı'na giden Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Abdulkadir Tuğ, iddiaya göre telefonu ile fotoğraf çekmek isterken dengesini kaybederek yaklaşık 6 metre yüksekliğindeki kayalıklardan düşerek ağır yaralandı.

Arkadaşlarının haber vermesi üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri üniversite öğrencisine ulaşamayınca Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünden destek istendi.

İtfaiyenin yardımıyla yaralıya ulaşan sağlık ekibi, ilk müdahaleyi yaptı. Halatlarla düştüğü yerden çıkartılan Tuğ, itfaiye, polis ve vatandaşların yardımıyla sedyeye alınarak patika yollardan yaklaşık yarım saat yürünüp ambulansa ulaştırıldı.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan Tuğ'un vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

vasat muslim

bugün, konuyla ilgili yorumumu editör beyefendi yayınlamadı...şaşırmadım...belki bunu yayınlar...adil olduğunu ispatlamak ister belki... gerçi bir şey demeyeceğim ya...yalnız bir şeyi belirtmek isterim ki, bu konuda i.kılıçarslana sahip çıkıyorsa bir Müslüman , biz bitmişiz abi...ağlayanımız yok...bu eziklik kompleksinin sebepleri ne, sizce...dedim ya , bir şey yazamıyorum editör yayınlamıyor...Ağlayabilirsin Müslüman, haline ağlayabilirsin...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş