DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Karmod, Nijerya'da polis güvenlik kulübeleri kurdu

Karmod, Nijerya'da polis güvenlik kulübeleri kurdu

7 Yıl Önce
2015-06-03 14:06:00
Modüler kullanımda kapalı yaşam alanları üreten Karmod Prefabrik, Afrika ülkelerinden Nijerya'da ülke genelindeki güvenlik noktalarında görev yapacak polislerin kullanacağı güvenlik kulübelerini kurarak teslim etti.

Karmod Prefabrik'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, şirketin Nijerya'da kurduğu modüler yaşam kabinleri, ülke genelinde güvenlik hizmeti veren polis memurlarınca kullanılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Dış Ticaret Müdürü Fehim Özkanca, Nijerya polis merkezleri için ürettikleri kabinlerin kullanacak personel sayısına göre 150x215 cm ve 270x270 cm ölçülerinde hazırlandığını belirtti.

Güvenlik kabinlerinin bant sistem özel üretimli panel sistemiyle yüksek izolasyona sahip olduğunu ifade eden Özkanca şu bilgileri verdi:

"Panel izolasyonuyla ısı yalıtımı sağlayan kabinlerimiz estetik görünümü, pratik kullanım özelliği gibi üstünlükleriye İngiltere, ABD, Rusya, Afrika ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyanın tercihi oldu. Modüler demonte özelliği ile kolay nakliye avantajına sahip kabinlerimizin yerinde kurulumuyla ekli montajlanarak 50 metrekareye varan kapalı yaşam alanları oluşturmak çok kolay. İngiltere'de Manchester United futbol kulübünün Old Traford stadında bilet satış ve stor mağaza olarak kullanılan kabinlerimiz Nijerya genelinde de polis güvenlik noktası olarak tercih edildi."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Ebu Cerrah Bin Ubeyde

Yuzdiyldir Kurtleri zulum ve vahsetle yonetip ABD nin kucaginda oturanlarin Kurtleri kandirilacak saf bir cocuk olarak gormesi tam bir yuzsuzluk ve ihanettir. Kurtlere yapmadiginiz zulum kalmadi,onlara her turlu ihaneti islam adina yaptiniz. Sundan emin olun ki ABD ve yahudileri size tercih ederiz. Bugune kadar onlardan bir tek kotuluk gormedik. Ama sizler inkar imha asimilasyon ve her turlu barbarligi yaptiniz.Kimi kandiriyorsunuz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş