DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'Kardeşliğimizi kirli oyunlar bozamayacak'

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, 'Bin yıllık kardeşliğimizi hiçbir provokasyon ve kirli oyun bozamayacaktır' dedi.

6 Yıl Önce
2015-09-08 16:42:46

AA'nın haberine göre, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekun saldırıları göğüsleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, terör saldırılarıyla ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, mücadelenin içeride ve dışarıda hukuk içinde, halkın hak ve hukukunu korumak için kararlı bir şekilde süreceğini belirtti.

Akdoğan, şunları kaydetti:

"Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekun saldırıları göğüsleyeceğiz. Türkiye'nin bütünlüğüne ve kardeşliğine kastedenlere karşı yürütülen cansiparane mücadele, gücünü milletimizin hayır duasından almaktadır. Bin yıllık kardeşliğimizi hiçbir provokasyon ve kirli oyun bozamayacaktır. Bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Terörün ve teröristin yerli ve yabancı işbirlikçileri, milletimizin güçlü iradesiyle gereken karşılığı eninde sonunda görecektir."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Kemal YILMAZ

Gelsinler ders verelim. suriye sınırında uygulamalı ders alsın turp.

beklenen

zorla kardeşlik olmaz yahu... biz bu vahşilerle kardeş falan olamayız. BIrakın şu saçma sapan projeleri.

salim

kardeşlikten bahs ediyorsunda ailesi ile kürtçe konuştu diye öldürülen , kıyafeti dolasıyla linç edilen ,yerlerinden yurtlarından göçe zorlanan evleri arabaları yakılan insanlar ile ilgili ne yaptınız.yıllardır oy veriyorum peki bunlar zülüm değil mi şimdi ellerimizlesize nasıl oy vereceğiz. müslüman kürtler oy vermedi diyenler ben şahsen oy vermişti. şimdi söylüyorum bu seçimde ben nasıl oy verecem cevap verinbu ırkçılığa neden sesiniz çıkmıyor.bu ülkeyi pkk nın bölmesine gerek kalmış mı kalmamış çünkü el birliği ile bölüyorsunuz zaten9

Görüş Bildir Bizimle Paylaş