DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Karayollarında durum

Karayollarında durum

03.06.2015 08:37:17
Karayollarının yol yapım çalışmalarına devam edilen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Mahmutbey Doğu Kavşağı-Çerkezköy Kavşağı kesiminde bulunan köprü ve viyadüklerde yaya korkuluklarının yenilenmesi çalışmaları nedeniyle 30 Eylül'e kadar her gün 07.00-19.00 saatleri arasında her iki yönde emniyet şeridi ve sağ şerit, gerektiğinde kısa süreli aralıklarla sol şerit trafiğe kapatılacak.

Balıkesir-Dursunbey yolunun 45-53'üncü kilometreleri arasındaki (Akbaşlar Mahallesi mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugünden başlamak üzere 6 Haziran'a kadar 14.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Antakya-Yayladağı-Suriye hududu yolunun 4-51'inci kilometreleri arasındaki (Harbiye Çevre yolu dahil) üst yapı çalışmaları nedeniyle bugün 13.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacağından ulaşım köy yollarından kontrollü olarak sağlanacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Fehmi Südütemiz

İslam alemin çektiği acı ızdırap ın vebali öncelikle dünya müslüman zenginlerin üzerindedir. Malesef ne dünyada ne Türkiyemiz de müslüman zenginlerin diğer dinsizler den pek bir farki var mı diye soruyorum. Rabbim affetsin israfın gösterişin islam dışı yaşamın danıskası bunlarda ve çektiğimiz acılarda ızdıraplarda bunların büyük payı olduğunu unutmadık unutmuyorum.Dünayının zengin müslimanlara değil müslüman zenginlere ihtiyacı var ama yoklar yoklar yoklar

Görüş Bildir Bizimle Paylaş