DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Karayollarında durum

Karayollarında durum

28.05.2015 08:34:21
Karayollarının yol yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Balıkesir-Dursunbey-Harmancık yolunun 34-36. kilometrelerinde (Göbel Mahallesi mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle bugün 14.00-16.00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Muğla-Kale yolunun 24-50. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları nedeniyle her gün 15-20'şer dakikalık aralıklarla yol trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Niğde-Bor Devlet yolunun (TOKİ kavşağı mevkisinde) bugün ve yarın 07.00-19.00 saatleri arasında belirli aralıklarla yol ulaşıma kapatılacak, ulaşım servis yolundan gerçekleştirilecek.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

bmbz

Ahmet hakan.10 yil once kanal7 deprogram yaparken izleyenler acaba ne dusunuyorlar? Ne oldu seninde mi kasetin var diyorlar acaba? 180 derece donusu spruyorlardir. Acaba bu soruyu nasil aciklar. Bu saflar bu kadar kolay degisir mi? Yoksa saflar sıkı olmadigi icin araya seytan mi girdi diye sorarlar. Demekki dava adami olmadigini gosterirki biz muslumanlar cok uyanik ve caliskan olmaliyiz. Miskinlige son. Calismaya devam. Once Allah rizasi sonra kul rizasini gozetmek zorundayiz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş