Karayollarında durum

Karayollarında durum

27.05.2015 08:32:28
Karayollarının yol yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun İkitelli Kavşağı kesiminde dere ıslahı çalışmaları nedeniyle Basınekspres yolu Havalimanı-Edirne istikameti Halkalı Köprüsü İkitelli-Halkalı çıkış kolu trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanıyor. Ayrıca Halkalı-Bağcılar yolu İkitelli Köprüsü Edirne-Ankara yönü Basınekspres yoluna bağlantı kolu trafiğe kapatılarak Basınekspres yolu Edirne-Ankara yönündeki ulaşım ise bir sonraki kavşaktan gerçekleştiriliyor.

Gebze-Orhangazi-İzmir (İzmit Körfezi geçişi ve bağlantı yolları dahil) Gebze-Orhangazi kesimi 0-4. kilometrelerinde yapım işi çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara yönü 45. kilometre (Gebze Kavşağı girişi) 48. kilometre "K.1 Kavşağı Kol-1" kesişimi ulaşıma kapalı bulunuyor. Ankara yönüne gidecek sürücüler gişelere gelmeden D-100 üzerindeki Gebze Kavşağından yönlendirilecek.

Anadolu Otoyolunun Ankara-Gümüşova kesiminde bulunan Gerede Kavşağı Köprüsünde genişletme yapım çalışmaları nedeniyle Gerede istikametinden Ankara istikametine dönüşü sağlayan kavşak kolu trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

namık tansu

Körfeze girmek bedeli olarak iranla olan ilişkilerimizden ne götürecek..bir de bunu göreceğiz..bu coğrafyada iranın tepki olarak bize verdiği karşılık elbet olur.. suriyede tümen mi konur yoksa pyd ye açıkdestek mi..yoksa... elbet onlar tepki verir ve de ağır olabilir. .denize açılma zamanı mı ?. Havalar puslu.