Karamollaoğlu, Saadet Partisi'nden AK Parti'ye geçen belediye başkanıyla ilgili konuştu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Osmaniye Hasanbeyli Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu'nun AK Parti'ye geçmesiyle ilgili konuştu.

15.01.2020 16:41:51

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti'nin belediye başkanları transferini eleştirdi. Karamollaoğlu, AK Parti belediyeciliğinin kötü olduğu için İstanbul ve Ankara'nın el değiştirdiğini ileri sürdü.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün partisinin haftalık basın toplantısında açıklamalar yaptı.

Karamollaoğlu, Saadet Partili Osmaniye Hasanbeyli ilçe Belediye Başkanı Selahattin Denizoğlu'nun AK Parti'ye geçmesi nedeniyle konuştu. AK Parti'nin belediyecilik konusunda başarısız olduğunu savunan Saadet Partisi Genel Başkanı, "Bazıları diyor ki bu bizim konumuz değil belediye başkanları hükümet partisine katılmak istiyor. Ne yapalım? Herkes bizi seviyor.' İşi bu kadar basitleştirmek, işi bu kadar hafife almak hakikaten herkesin becerebileceği bir iş değil" dedi ve şöyle devam etti:

Şimdiye kadar belediyeciliği o kadar iyi yapmışlar ki bunun neticesinde şimdi geldikleri merhale ne? Sevgi belediyeciliği mi aşk belediyeciliği mi? Böyle bir tarifle milletin üzerinde etki meydana getiriyor. Peki niye İstanbul ile Ankara'yı kaybetti? Niye diğer şehirleri kaybetti? Yani sen çok güzel hizmet yaptın millet de inadına dedi ki 'Ben senin bu hizmetini istemiyorum.' Birazcık mantıklı olun! Yani meşhur hadisedir, 'Kral çıplak' denilene kadar çıplak olduğunu kimse görmek istememiş."

YORUMLAR (0)

hakan

Milli görüşün yer ile yeksan olduğunun en somut göstergesi,Parti içinde rahmetli Erbakan hocanın yoldaşlarından kimse kalmamış herhalde,

Hasan Sevil

Kudur emi İngiltere damadı ...