DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Karaca'dan Ethem Sancak'a gönderme

Habertürk Gazetesi yazarı Nihal Bengisu Karaca, Ethem Sancak'ın olay Şems ve Mevlana benzetmesine göndermede bulundu...

7 Yıl Önce
2015-05-29 03:25:14

Habertürk Gazetesi Yazarı Nihal Bengisu Karaca'ya 24 TV'de haftada bir konuk yorumcu olarak katıldığı 'Yeni Türkiye' adlı programında artık yer almayacağı söylenmiş ve bu kararın Ethem Sancak'a ait olduğu iddia edilmişti. Nihal Bengisu Karaca ise, bu olayın üzerine Ethem Sancak'ın "Şems ve Mevlana" sözlerine tweet atarak sözlerine gönderme yaptı.

Micro Blog Sitesi Twitter'da yer alan bilgiye göre; Gazete Habertürk Yazarı ve ünlü TV yorumcusu Nihal Bengisu Karaca, 2 aydan bu yana 24 TV'de Ali Bayramoğlu ve İlhami Işık'la birlikte 'Yeni Türkiye' adlı programda daimi yorumcu olarak ekrana çıkıyordu. Ancak kısa bir süre önce, kanal Karaca ile yollarını ayırma kararı aldı. Kulislere göre kararı veren 24 Tv'nin sahibi Ethem Sancak'tı.

Bugün gündeme gelen haber üzerine, Nihal Bengisu Karaca Twitter hesabından cevap verdi.

"‘Solculuk döneminde‘ Mevlana ile Şems'in arasındaki aşka anlam veremediğini söyleyen Sancak, “Tanıdıktan sonra gördüm ki, böyle bir ilahi aşk iki erkek arasında olabiliyor” demişti. Karaca, Ethem Sancak'ın bu sözlerini " benim de "Romeo ve Juliet" diyecek halim yoktu " diyerek tiye aldı.

İŞTE KARACA'NIN O TWEETLERİ:

nihalbengisu.gif

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Çinli mustafa.

Tek bayrak tek millet tek vatan. Yasasin cin halk cumhuriyeti

enes

Vay ve neymiş bu Ethem sancak.seçim üstü bizim derdimiz Ethem sancak mı.aydın doğan balralarını bilmiş c.başkanına saldırıyor.....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş