DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kamalak: Bu ittifak değil, yangını söndürme...

AK Parti ve Saadet Partisi'nin seçim ittifakı görüşmeleri sonuçsuz kaldı. Saadet Partisi lideri Mustafa Kamalak, 'Tek başımıza seçime hazırlanıyoruz' dedi.

7 Yıl Önce
2015-09-16 17:02:16

AK Parti ile Saadet Partisi'nin seçim ittifakı görüşmelerinden sonuç çıkmadı.

Açıklama yapan Saadet Patisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Bizim temel ilkemiz bellidir. Başkasının himmetine bağlı ise zaferden ümidi kes. Biz Saadet Partisi olarak tüm teşkilat mensupları olarak tek başımıza seçime girecek şekilde hazırlanıyoruz" diye konuştu.

"BU İTTİFAK DEĞİL, YANGINI SÖNDÜRME"

Başta terör olmak üzere ülkenin sorunlarına dikkat çeken Kamalak, "Bu bir ittifak değil aslında seçim görüşmeleri... Yangını söndürme... Gerçekten ülkedeki gelişmeler hepimizi kara kara düşündürüyor" dedi. .

YORUMLAR (16)

kemal

Sadet partisi grup kuracak kadar milletvekili istemiş. %1 oy alsa 550 vekilin 6 vekilini hak eder diyelim siz buna karşılık haketmediği vekili ona verirseniz bu da vebal.bakarsınız soluğu esed'in yanında alırlar.Al başına belayı.milletin vermediği vekili neden versin.

osmanli

Sn. Bilge adam davutoglu sana tavsiyem bu adamla kesinlikle ittifak yapma. Hazine yardımı alamayacak kadar oy bile alamayan adam bu seçimde ittifak için 20 millet vekili istiyor amaç belli meclise girer girmez ayrılıp grup kurmak bu iran devsirmeli ve paralel piyonu olan kamalak aklınca ak partiye zarar verecek bu iki gramlık zekayla nasıl prof olmuş hayret ediyorum sana profluk veren uni.nin içine tukureyim....

boyalar dokulecek korkusu...

Saadet partisine grup kuracak kadar milletvekili veremiyorlar. Erbakan hocamin 40 yillik emegine saltanat kurdular ama 20 milletvekili cok geliyor. Zira abd israil ile gizli ortakliklari gun yuzune cikar.Hak geldimi batil zail olur, meclisteki 4 partinin boyasi akar. Ulkeyi dusunen kim 4 partide parti menfaatlerini ulkeden ustun tutuyor, yazik.

sorikli

Ben sadece üzülüyorum.mustafa kamalak bey...ne yapmaya çalışıyor.Allah hepinizi ıslah etsin.

ŞABAN KOCAMAN

Sayın kamalak eğer zerre kadar vatan millet sevginiz varsa bu seçime katılmazsınız. Bakınız davalarında samimi olan 4-5 tane solcu parti seçime katılmiyor amaç sol oyları bölmemek siz bir solcu kadarda mı olamiyorsunuz.Seçime girseniz bile alacağınız % 1 lik oy size ne kazandıracak fakat diğer tarafta müslümanlara vatana millete çok şey kaybetirecektir.Bu seçim bir turnosol görevi görecek samimi ile samimi olmayanları gösterecek.

SİNAN KARAKAŞ

NE KADAR ACIDIR NE KADAR ACIKARDEŞ KARDEŞİNE OLMUŞ YABANCIKİM AKIL SAHİBİ İDRAK KİMDEDİRTEFRİKA MÜMİNİN OLMAZ AMACI.

ALİ

sıfır,BUÇUK BİR OYLA SEÇİMDEN ÇIKARSIN... Sadece müslümanların önünden 5-10 milletvekili kaybetmelerine sebep olursun... Ahirette de hesabını verirsin... NE ZAMAN AKILLANIRSINIZ BİLMEM...

Ahmet

SP ve MHP ye verilen her oy CHP ve HDP ye gidiyor demektir.AKP nin hatalari olsa da su anda ondan daha iyisi yok onun icin AKP nin elini guclendirmek lazim Insallah

abdullah

onun için mi? hdpkk nın belediye başkanını ziyaretine gidip barış mesajları verdin...

musa kazım

afferin size !!!size giden her oy dolaylı yönden chp hdp ...seç al....

alia57

İtfaiyeci olmaya karar verdin yani...Aman kendini yakma da...

Mahmut Osman

13 yıldır ıvır zıvır bir sürü kişiye yer açan Ak Parti kibirden kurtulup özüne dönmeli ve maya vazifesi görecek Milli Görüşçü kadrolara yer vermeli; kendinin ve memleketin selameti için. Zira akıl ve vicdan bunu gerektiriyor.

osman eryok

geçen yıl paralelin kuyruguna takıldın çatıya çıktınız tarafsız olsaydınya erdogana demedigini bırakmadın 28 şubattan beter dedin erdogan o günlerin sorunlarını çözdü misal irticayı göremiyorum yalan söyledin haca ittifak iyiki olmadı seçimde boyunun ölçüsünü alırsın oh oldu

rıza

sakın ihtiyarları kandırıp seçime gidiyoruz diye birikmiş üç beş kuruşuna göz dikmeyin.birde bence boşa masraf yapmayın. sizin bu mantık ve yaklaşımlarınıza millet pirim vermiyor. kafayı biraz değiştirin akıllı olun. iyi adam olmak önemli ama akıllı hareket etmek dahada önemli

mehmet fatih

herşeyiniz yarım yamalak

arif gunduz

memleket kimsenin umrunda değil, edebiyat yapmaktan öyeye gitmiyor, her seçimde bu kadar masrafı bile bile yapıyorlar, sonra davamiz, ilkelerimiz için giriyoruz derler. yeter artık ey halkın sinesinde yeri olmayan partilar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş