DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kahramanmaraş'ta AK Parti'ye katılım töreni

Kahramanmaraş'ta AK Parti'ye katılım töreni

7 Yıl Önce
2015-05-31 20:53:55
Afşin ilçesinde AK Parti'ye üye olan 450 kişi için tören düzenlendi.

AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı İlker Çitil, Arıtaş Mahallesi'nde düzenlen törende, partisinin 13 yıldır Türkiye'yi başarıdan başarıya koşturduğunu, Türkiye'yi daha ileri götürecek kadrolara fazlasıyla sahip olduğunu söyledi.

Partisinin önceki seçimlerden oy oranını artırarak çıktığını anımsatan Çitil, şöyle konuştu:

"Arıtaş Mahallesi'nde Candemir ailesi, yakınları ve çalışanları, AK Parti ailesine katıldı ve bize destek vereceklerini belirtti. Daha önceki seçimlerde başka partilere oy veren 450 kişilik aile AK Parti'ye katıldı. Her seçimde halkımızın karşısına yapacağımız işleri söyledik ve yapamayacağımız şeyleri kesinlikle vadetmedik. Halkımız gittiğimiz her yerde bizleri çok güzel karşılıyor ve yanlarımızda olduklarını hissettiriyor. Bu, bizim için çok güzel bir kazanım."

- "Arıtaş, gerçekten her zaman AK Parti'nin yanında bulundu"

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de 7 Haziran'daki seçimin eski ile yeni Türkiye'nin mücadelesine dönüştüğünü anlattı.

"Arıtaş, gerçekten her zaman AK Parti'nin yanında bulundu" diyen Güven, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şimdi inşallah Arıtaş'ın sesi daha güçlü çıkıyor. Ortadoğu coğrafyasına baktığımızda tek ayakta kalan ülkenin Türkiye, tek liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu olduğunu hepimiz görmekteyiz. Allah'ın izniyle bu millet, yine tüm İslam aleminin bayraktarlığını yapacak, tekrar bu vesileyle bizleri bir araya getiren Rabbime hamdolsun."

- "AK Parti için sandıktan güçlü şekilde çıkması için çalışacağız"

AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık da her zaman güçlü desteklerini gördükleri mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Candemir ailesi adına konuşan Mesut Candemir de AK Parti'ye katıldıklarından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Genel seçim sürecinde ve sonrasında AK Parti'ye desteklerini devam ettireceklerini dile getiren Candemir, "AK Parti için elimizden geldiği kadar sandıktan güçlü şekilde çıkması için çalışacağız" ifadesini kullandı.

Törende Güven, Çitil ve Kırkbıyık'ın yanı sıra AK Parti Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Cengiz Kar, beldeden mahalleye dönüştürülen eski CHP Arıtaş Belediye Başkan adayı Mustafa Ali Avcı ve Candemir ailesinin fertlerine AK Parti rozetlerini taktı.

Daha sonra grup, Arıtaş Mahallesi'ndeki AK Parti seçim bürosuna kadar yürüdü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

M.N.A

ben sayin halacogluna nasil oy veriyorlar onu çözmüş değilim

Görüş Bildir Bizimle Paylaş