DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kadıköy'de başörtülü kadınlara hakaret

Kadıköy'de gazeteci Mehmet Solmaz'ın eşi ve eşinin kardeşi bir araba içinde bulunan kadınlar tarafından hakarete uğradı.

7 Yıl Önce
2015-05-31 18:13:35

Haber10'da yer alan habere göre, Gazeteci Mehmet Solmaz'ın eşi ve kardeşine küfür ve hakaret içeren bir saldırı gerçekleşti. Solmaz bu saldırıyı Twitter'dan duyurdu.

Sosyal medyadan Kadıköy'de yaşadıklarını anlatan Solmaz, “Nikah dairesinden arabayla ayrılırken, 3 kadın yanımızda durup eşim ve kardeşinin başörtüsüne küfürler saydırdılar. İğrençliklerini ve plakalarını kayda aldım, bunun hesabını verecekler.” dedi.

Paylaştığı bu skandal olayın ardından çok sayıda destek tweeti alan Solmaz, kendilerine küfür eden arabanın da fotoğrafını paylaştı.

İşte Mehmet Solmaz'ın tweeti:

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet yılmaz

ağza bak, acaba o ağıza ne istiyor... gelde sabırlı ol..

CUMHURIYET

OY VER Kİ BUNLAR BAŞA GELMESİN BUNLAR İKTİDAR OLURSA KAN KUSTURUR DURMAK YOK YOLA DEVAM

M

fobilerine kurban olayim ben onlarin. fobik seyler. Ama korktuklarini korkutanda bunlar, gerçi korkuttuklarini saniyorlar. aslinda sadece rahatsiz ediyorlar. ve ne oluyor? onlar bize irana arabistana gidin derken. eyvah laiklik elden gidiyor deyip, eyvah içkime pornomo popoma karisilacak demedilermi? bugün, görün bunlari, bunlar güya baski altinda. ama taciz edilen sadece bizimkiler. gezide üzeri pislenen, basörtüsü çekilen, tekmelenen, hep bizimkiler. sikayet eden yine bunlar. bu ne dünya kardesim böyle?

Hasan

Bunlar gemi azıya almış.

nihal

Birde diyorlar mahalle baskısı var korku var. Baskıyı % 46 oy alanlarmı yapıyor yoksa % 3-5 oy alanlarmı.allah aşkına ne12 yıl önce nede son 12 yılda hiç bir baş örtülü ve muhafazakar hiç kimseye hakaret etmemiş ve ona korku salmamıştır.şu mübarek kandil de onları herzaman yaptığımız gibiALLAHA havale ediyorum ediyoruz.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş