DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kaddafi'nin paraları İsviçre'den çıktı

İsviçre Bankalar Birliği’nin yaptığı araştırma sonucunda, Libya’da Kaddafi ve ailesine ait olduğu iddia edilen paraların Bern, Oslo, Amsterdam ve Manama bankalarının kasasında olduğu açıklandı.

7 Yıl Önce
2015-09-04 09:57:04

Kaddafi ve ailesine ait olduğu öne sürülen paraların İsviçre, Norveç, Hollanda ve Bahreyn'in ünlü bankalarında olduğunu açıklayan komisyon, Libya ulusal petrol şirketi müdürünün de bu nedenle Avusturya'ya kaçmaya kalkışmış olabileceğini belirtti.

Araştırma komisyonunun açıklamasına göre İsviçre bankalarının hesaplarında 150 milyon İsviçre Frank'ı olduğunu diğer ülke bankalarındaki paranın ne kadar olduğunun araştırıldığı bildirildi.

Paranın Libya Hükümetine mi yoksa Kaddafi'nin yakınlarına mı ait olduğunu konusunun mahkemeye yansıdığını belirten komisyon: “Bu konuda verilecek karar doğrultusunda paraların kimlere iade edileceği de belli olacaktır” açıklamasını yaptı. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

adem tatli

NE DİYOR MGK KARARLARI 'PARALEL DEVLET YAPILANMALARI'SİZ BU İŞİN SADECE FETÖ DEN İBARET OLDUGUNU MU SANMIŞTINIZ.BİAT ETMEYEN.TÜM CEMAAT VE TARİKATLARA TEK..TEK EL ATACAKLAR.SÜLEYMANCILARLA BAŞLDILAR , NURETTİN HOCA İLE DEVAM EDİYORLAR.AK PARTİNİN KILAVUZU KARGA NEDİYORDU: SİLİVRİDEN ÇIKTIIGINDA 'KININDA ÇIKMIŞ KILIÇ GİBİYİM TÜM TARİKATLARIN VE CEMAATLERİN KÖKÜNÜ KAZIYACAGIZ'AHMET ABİ...GEÇTİ BORUN PAZARI SÜRÜNÜZ EŞEĞİNİ NİĞDEYE

mustafa turhan

bırakıp gideceğimiz v e hesabını zor vereceğimiz belki mallar paralar ve makamlar için cehenneme girecegimizdünya malı ve parası için binlerce insanana zulmetmek AHMAKLIK degilde nedir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş