DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Jeep Renegade'in yeni versiyonu Türkiye'de satışa sunuldu

Jeep Renegade'in yeni versiyonu Türkiye'de satışa sunuldu

28.05.2015 15:02:48
Jeep Renegade'in 1.4 litre benzinli ve otomatik şanzımanlı versiyonları, "İstanbul Autoshow 2015"de ilk kez sergilenerek Türkiye'de satışa sunuldu.

Yapılan yazılı açıklamaya göre, dünya genelinde geçen yıl ilk kez 1 milyonluk satış barajını aşarak dikkati çeken bir performans sergileyen Jeep, ürün gamının en yeni üyesi Renegade ailesinin benzinli otomatik kombinasyonları "İstanbul Autoshow 2015" fuarı ile birlikte Türkiye'de de satışa sunuldu.

Tofaş tarafından temsil edilen Jeep markasının geçen yıl Türkiye'de de kaydettiği yüzde 102'lik büyümede büyük rol oynayan Renegade'in 1.4 litre 140 HP benzinli 6 ileri otomatik ve 1.4 litre 170 HP benzinli 9 ileri otomatik 4x4 versiyonları, fuarda ilk kez sergilenirken, 86 bin 650 liradan başlayan fiyatla Türkiye'de satışa sunulan benzinli otomatik kombinasyonlu Jeep Renegade, Longitude ve Limited donanım seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Açıklamaya göre, küçük SUV sınıfından Jeep Renegade'in arazi performansı ve karakteri anlamında maksimum verim sunan Trailhawk versiyonu da fuarın ilgi çeken modelleri arasında yerini aldı.

Jeep Active Drive Low teknolojisine sahip çekiş sistemi ve 9 ileri vitesli otomatik şanzımanla birlikte 2.0 litre 170 HP turbo dizel motora sahip olan Jeep Renegade Trailhawk, off-road'a uygun ön ve arka alt tamponları, alt koruma plakaları ve her zemine uygun lastikleri, kırmızı arka çeki demir kancası ve siyah deri iç döşemesiyle dikkati çekiyor.

Tamamen yenilenen dördüncü nesil Jeep Cherokee ise 2.0 litre dizel motoru 9 ileri otomatik vitesi ve Limited donanım versiyonu ile İstanbul Autoshow'da Jeep standında ön plana çıkıyor.

Bununla birlikte performanslı 6.4 litre silindir hacimli 468 HP'lik motorlu SRT versiyonu da sergilenen Jeep Grand Cherokee model ailesi ve otomotiv endüstrisinde off-road performansının sembolü olan Wrangler modelinin Rubicon Unlimited versiyonları da fuarda dikkat çeken Jeep yenilikleri arasında yer alıyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

osman

Muhammed kardes maalesef dogru.kurtlere dis guclerin masasi ve siyonist masasi diyenleri Allah boyle rezil ediyor iste. Allah butun tuzaklari bozuyor. Bak siyonist kuklalari ve piyonlari boyle acikca ortaya cikiyor. Muhtemelen filistinlileri birlikte nasil oldureceklerini hesapliyorlardir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş