DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İzmir'de trafik denetimleri

İzmir'de trafik denetimleri

20.06.2015 12:50:49
İzmir'de yapılan 3 günlük trafik denetimlerinde 5 bin 649 aracın kontrol edildiği, kural ihlali nedeniyle de bin 347 sürücüye para cezası verildiği bildirildi.

İzmir Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Trafik Denetleme Şubesi, Bölge Trafik Denetleme Şubesi ve dış ilçelerin ekipleri, trafik güvenliğinde toplumsal duyarlılığın artırılması, güvenli trafik kültürünün oluşturulması, trafikte saygı ve nezaketin yaygınlaştırılması, vatandaşların güven içerisinde yolculuk yapmalarını sağlamak, trafik kazalarını en aza indirmek amacıyla trafik kontrollerini 15-16-17 Haziran'da gerçekleştirdikleri denetimlerle sürdürdü.

Açıklamada, son üç günde Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında kontrol edilen 2 bin 35 araçtan bin 70'ine, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumluluk alanında 2 bin 30 araçtan 166'sına ve metropol dışı ilçelerde ise 584 araçtan 111'inin sürücüsüne emniyet kemeri kullanmadığı gerekçesiyle "Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağı"nın düzenlediği kaydedildi.

Açıklamada, denetimlerin süreceği ifade edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alia57

HDP hariç, AK Parti asla, CHP imkansız...Koalisyonu kimle yapacaksın? Kendin çal kendin oyna desek ne çaldığın var ne oynadığın!!!

Görüş Bildir Bizimle Paylaş