DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İzmir'de köpeklerin zehirlenerek telef edildiği iddiası

İzmir'de köpeklerin zehirlenerek telef edildiği iddiası

31.05.2015 17:00:58
Bergama ilçesinde, 22 sokak köpeğinin zehirlenerek telef edildikleri ileri sürüldü.

Alınan bilgiye göre, İslam Saray mahallesi Bergama Devlet Hastanesi yakınındaki arazide, köpeklerin hareketsiz yattığını fark eden vatandaşlar durumu zabıtaya haber verdi. Olay yerine gelen zabıta ekipleri, 22 köpeğin telef olduğunu belirledi.

Bölgede inceleme yapan ekipler, yol kenarına çok sayıda kapla yiyecek bırakıldığını, köpeklerin bunlardan yediklerini belirledi. Zehirli olduğu değerlendirilen yiyecekler tahlile gönderilmek için alındı.

Bölgedeki esnaflardan Özlem Ovacık de köpeklerin telef edilmesine tepki gösterdi.

Ovacık, hayvanları sevdiğini, karşılaşılan bu durumun "katliam" olarak nitelendirileceğini belirterek, olayın sorumlularının bulunması ve cezalandırılması için gerekli işlemleri başlatacaklarını kaydetti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

müslüman kürt

kürtler dünyada yaşamıyor mu.. çevrelerinde olan sosyo siyasal olaylardan etkilenmezler mi... kürtler müslüman bir toplumdur. hep pkk-hdp-ypg'den etkilenecek değiller ya..birazda işidden etkilensinler..niye yahudilikten etkilenip israilde yaşayan beşyüzbin kürdü yazmıyorsunuz..niye ermenistanın ezdiği kürtleri yazmıyorsunuz.. neden amerikanın ajan olarak eğittiği 250 bin kürdü yazmıyorsunuz. neden ALLAHSIZ kitapsız ideolojilerin elinde inleyen zavallı kürtleri yazmıyorsunuzda gözleriniz birden işiddeki 5 tane kürde takıldı. onlarda pkk nın baskı zulümlerine tepki olarak ordalar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş