DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İşte Manchester City'nin Cengiz Ünder teklifi

Manchester City, Cengiz Ünder için Medipol Başakşehir ile görüşmüş ancak 4 saatlik görüşmeden sonuç alamamıştı. İngilizlerin Cengiz için yaptığı teklif ortaya çıktı.

5 Yıl Önce
2017-07-08 09:43:06

Enes Ünal'ı Bursaspor'dan 4 milyon 850 bin euroya alıp Villarreal'e 14 milyona satan Manchester City, şimdi de gözünü Cengiz Ünder'e dikti.

Habertürk'te yer alan habere göre İngilizler, 4 saat süren pazarlıklarda Gümüşdağ'ı ikna edemedi. Manchester City, Medipol Başakşehir'in genç oyuncusu Cengiz Ünder'in transferi için İstanbul'a geldi. Tesislere gelen İngiliz yetkililer, daha sonra Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'la masaya oturdu.

8 MİLYON EURO'YA ÇIKTILAR

Abdullah Avcı'nın bir yıl daha takımda kalmasını istediği Cengiz'e, City dışında Avrupa'dan 3 kulüp daha talip. City'nin, 20 yaşındaki genç yetenek için 6 milyon euroluk teklifini 8 milyon euroya çıkardığı ileri sürüldü. 4 saat süren zirvede Gümüşdağ, 10 milyon euro isteyince, pazarlıklar tıkandı.

Geçen yaz Altınordu'dan 700 bin euroya transfer edilen Cengiz'in sözleşmesindeki özel maddeye göre, yeni satışından yüzde 30 pay İzmir ekibine verilecek. .

SON VİDEOLAR

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş