DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İstanbul Valisi'nden 'tatil' açıklaması

İstanbul Valisi Vasip Şahin Twitter adresi üzerinden yaptığı açıklamada Pazartesi günü İstanbul'da okullarda eğitime devam edileceğini açıkladı.

6 Yıl Önce
2016-01-03 23:14:17

VALİLİK'TEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ilde yarınki hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağını belirterek, okulların tatil edilmesinin söz konusu olmadığını duyurdu.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:"Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre ilimizde bu gece itibariyle kar yağışı yerini sağanak yağmura bırakacaktır. Bu sebeple 4 Ocak 2015 Pazartesi günü hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağı değerlendirildiğinden okulların tatil edilmesi söz konusu değildir.Ayrıca son zamanlarda İstanbul Valiliği ve İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin adına açılan sahte hesaplar üzerinden kişi ve kurumsal görseller kullanılarak yapılan bir takım yanıltıcı paylaşımlarla vatandaşlarımızın yanlış bilgilendirildiği görülmektedir.Valiliğimizle ilgili haber, duyuru ve açıklamalar, resmi internet sayfası ve sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır. Bu sebeple www.istanbul.gov.tr <http://www.istanbul.gov.tr> internet adresi ile vasipsahin, TC_istanbul ve facebook.com/istanbulvaliligi sosyal medya hesapları dışında yapılan paylaşımlara vatandaşlarımız tarafından itibar edilmemesi önem arz etmektedir."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş