DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İstanbul’da minibüsçü dehşeti saçtı

İstanbul Kartal’da bir minibüs şoförü, tartıştığı iki kişinin üzerine aracını sürdü. İki kişiyi ezen sürücünün aracı bariyerlere çarparak dururken, 7 kişi yaralandı.

7 Yıl Önce
2015-06-04 09:55:36

Olay, Kartal Üsküdar Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara göre, seyir halindeki 34 M 2523 plakalı yolcu minibüsü başka özel bir araç sürücüsü yol için verme konusunda tartıştı. Yol kenarında duran iki aracın sürücüsü kavga etmeye başladı. Darp edilen yolcu minibüs sürücüsü aracına binerek içerisindeki yolculara aldırmadan aracını kendini darp eden iki kişinin üzerine sürdü. Kavga ettiği iki kişiye çarptıktan sonra kaldırıma çıkan minibüs bariyerlere çarparak durabildi. Bu sırada minibüste bulunan yolculardan 5'i yaralandı.

Dehşet saçan sürücü olay yerinden kaçtıktan bir süre sonra polise teslim oldu. Minibüste kazada yaralanan yolcular ile birlikte toplam yedi kişi çeşitli hastanelere sevk edildi.

Görgü şahidi Ahmet Tekin, “Yolcu minibüsünün sürücüsü diğer araçla tartışıyordu. Burada durup kavga ettiler. Daha sonra minibüs sürücüsü aracına binerek kaldırımdakileri ezdi” dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

abdUllah uysal

ya bu kadar zor mu 25 kuruş veya 50 kuruş verip mendil kalsın demek? memletimizde böyle ilkel ve vahşi insanlardan nefret ediyorum. ne islam'a gönül verip medeni oluyorlar ne de en azından batı dünyasının hümanistliğinden bir şey kapıp modern olabiliyorlar. ilkel bedeviler işte. dinimizde hayvana bile işkence yoktur bırak bırak mazlum çocuğu...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş