DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İstanbul'da doğalgaz boru hattında patlama

Alibeyköy'de metro hattı inşaatı çalışmaları sırasında doğalgaz boru hattında patlama meydana geldi.

01.06.2015 11:06:13

Alibeyköy'de metro çalışması sırasında zarar gören doğalgaz hattındaki sızıntı önlendi. 

Alınan bilgiye göre, Çırçır Mahallesi Atatürk Bulvarı'nda metro inşaatı çalışması sırasında doğalgaz ana dağıtım hattı zarar gördü.

Gaz sızıntısının tespit edilmesi üzerine itfaiye ve İGDAŞ ekipleri bölgeye sevk edildi. 

Sızıntı olduğunu öğrenen çevre binalardaki bazı vatandaşlar ise ev ve iş yerlerini boşalttı. 

İGDAŞ ekiplerinin çalışmasıyla doğalgaz ana dağıtım hattına müdahale edilerek, sızıntı önlendi. Çalışmalar devam ediyor.

metro

 

Eyüp Belediyesinden 'patlama' açıklaması

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Doğal gaz şu an kontrollü olarak boşaltılıyor. Endişe edecek hiçbir durum yok” dedi.

Eyüp Çırçır Mahallesi Muhtarlığı önündeki metro inşaatındaki çalışmalar sırasında doğal gaz borusu delindi. İlk başta vatandaşlar arasında korkuya neden olsa da, İGDAŞ, İBB ve itfaiye ekiplerinin olay yerine gelerek yaptığı müdahale ile olay kontrol altına alındı. Olay yerinde yetkililerden bilgi alan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, “Doğal gaz şu an kontrollü olarak boşaltılıyor. Ekipler anında müdahalede bulundu. İlk başta vatandaşlarımız bir korku yaşadılar doğal olarak ancak şu an endişe edecek hiçbir durum yok. Ben hem İGDAŞ ekiplerine hem de itfaiyemize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ABDULLAH BURAK

İran, katliyamına karşı ses çıkartınca şia tarafından tererüst ilan ediliyorsun.Münafık ilan ediliyorsun.Ama İran Suriyede çocukları kadınları öldürünce sesin çıkmıyor ayrıca bu katliyamı destekliyorsun. İsrail,katliyamına karşı çıkınca,İsrail basını ve diplomatlarınca tererist ilan ediliyorsun.Gazze'de yaptığı soy kırımı kimse dillendirmiyor. biz dik çıkınca bu katliyama karşı direnince tererist oluyorsun.onlar katledince medeni oluyorlar.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş