DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İstanbul-Ankara yoluna girecekler dikkat!

İstanbul-Ankara TEM otoyolu Orhanlı gişeler mevkiinde devrilen TIR trafiği felç etti. Otobanda yaklaşık 25 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

27.05.2015 18:32:28

İstanbul-Ankara otoyolunda 34 JH 8112 plakalı TIR'ın sürücüsü Orhanlı gişeler mevkiinde direksiyon hakimiyetini kaybederek refüje çarptı. Kaza ile birlikte TIR yan yattı. Kazada yaralanan olmazken TIR, olay yerine çağırılan itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışmasının ardından otoyoldan kaldırıldı. Bu sürede kapalı kalan yol nedeniyle otobanda yaklaşık 25 kilometrelik trafik oluştu.

TIR'ın kaldırılmasının ardından trafik normale dönerken sürücü Halil İbrahim Demircan,"Önümdeki bir araçtan kaçarken yan refüje çıktım. Direksiyonu toparlayamayınca araç yan yattı. Allah'a şükür yaralı yok" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

çetin türkoğlu

ben türküm kürtler olmazsaydı aslında biz hangi vatandaydık kendinize sorun onlar sayesinde türkiye var asıl hainliyi biz türkler yaptık ne katliyamlar yaptık kürdistan kurulursa ne zararı var bide kardeşiz diyoruz onlara bu hakı vermiyoruz zaten artık hadimize deyil arkadaşlar istesekte istemzsekte kurulacak duva edinde türklerin kürtlere yaptığını kürtler bize yapmazsın

Görüş Bildir Bizimle Paylaş