DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İsrail uçakları Gazze'yi vuruyor!

İsrail savaş uçaklarının Ramazan ayı yaklaşırken Gazze'ye roketlerle saldırdığı açıklandı...

04.06.2015 01:29:43

TİMETÜRK | HABER MERKEZİ

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte 2005 yılından bu yana neredeyse her Ramazan Gazze'ye saldıran İsrail işgal güçleri, Gazze'ye yönelik saldırılara yeniden hız verdiler.

Yerel kaynaklardan edinilen bilgilere göre; Gazze - Mısır arasında tünellerin bulunduğu düşünülen bölgeleri bombalayan İsrail uçaklarının saldırısında 4 Filistinli enkaz altında kaldı. Öte yandan Gazze'nin ablukanın başındna bu yana çalışamayan ve sadece balıkçıların kullanabildiği tek limanı da İsrail uçakları tarafından ağır şekilde vuruldu.

Öte yandan Gazze'deki Filistin İslami Direniş Hareketi (HAMAS) yönetimine bağlı Sağlık Bakanlığı da bütün doktorları bölgenin en büyük sağlık kompleksi olan Şifa Hastanesi'ne çağırdı.

İsrail işgal güçleri, Gazze'den işgal altındaki Filistin topraklarına roket fırlatıldığını öne sürerken Gazze'de konuşlu direniş güçlerinden işgal güçlerine roket atıldığına dair herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mehmet yılmaz

işid sıkıysa israile saldırsın. gücü gariban müslümanlara yetiyor.

Ensarullah

Bir anekdot! İsrail ilk defa Refah-yol döneminde Filistin'e saldırılarını durdurmuştur. Sebep ise Erbakan Hocanın tüm batının müdahalesine rağmen Kıbrıs harekatını yapmasıdır. Erbakan bize de saldırır korkusuyla böyle davranmıştır. İsrail böyle, sözden (one minute) değil güçten anlar. Bilmem anlatabiliyor muyum???

Zafer

Merziye Hanım önce Suriyede katlettiği onbinlerce masumun hesabını versin. Artık ABD ile aynı yatakta sabahlıyorlar ve gelip timsah gözyaşları döküyorlar. IŞİD in tüm vahşetini toplasan İran ve Hizbuşşeytanın yaptıklarının yüzde biri etmez. PKK/PYD de namussuzlukta İrandan aşağı değil. Rojava devrimiymiş pehhh.. Gören de sanacak Kürtlere kimlik bile vermeyen Esada karşı savaşıp alan kazandılar. Muhalifler vurdu, Esad kaçarken PYD ye silah bıraktı, ABD de korudu. Ama adı oldu devrim. En büyük devriminiz LGBT devrimi.

abdullah ademoğlu

İran'dan dünyayı şaşırtacak Esed hamlesiMuhalifler karşısında büyük kayıplar veren Esed'e 7 bin İranlı ve Iraklı milisin Suriye'ye geçtiği iddia edildi.Suriye'de son dönemlerde büyük kayıplar yaşayan Esed'e İran'ın öncülüğünde 7 bin İranlı ve Iraklı milisin gönderildiği öne sürüldü. İran Devrim Muhafızları lideri General Kasım Süleymani, 'Önümüzdeki günlerde dünya, Suriye askeri liderleri ile birlikte neye hazırlandığımıza şaşıracak,' dedi.Evet heyhat efendi sünnilermi şiilere saldırıyor, yoksa şiilermi sünnilere saldırıyor. iyi okuda anla, gerçi beyin ve muhakeme yeteneği yokki...:)

heyhat

israil vuruyor yerle bir ediyor filistinlileri yerlerinden yurtlarından çıkaryor , ama bizim kahraman sünni mücahitler, filistine yardım eden tek devlet olan irana ve suriyeye saldıryor, israil ve abd nin yapamadığını bizim kahraman beyinsiz sünni katil sünni mücahitler yapıyor.bravo size.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş