DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,9580 ₺

EURO

17,0345 ₺

ALTIN

949,13 ₺

BİST

2.380,90 ₺

IŞİD: Erdoğan PKK'yı destekliyor

IŞİD'in (Irak Şam İslam Devleti) Türkçe dergisi Konstantiniyye'nin ikinci sayısı internet üzerinden yayımlandı.

7 Yıl Önce
2015-07-21 19:06:09

Yeni sayıda ise Türk hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sert ifadelere yer verildi.

'Türkiye devleti İslam devletini karşısına almak istiyor'

Derginin önsözünde şu ifade yer aldı:

"(…) Son dönemde garip tavırlar sergileyerek İslam devletini karşısına almak isteyen Türkiye devletinin PKK'ya verdiği destek ve tavizlerle bölünmeye doğru yol aldığını da izah etmeye çalıştık."

Dergide Türkiye'den "Tağuti rejim" olarak bahsediliyor.


"Erdoğan'ın Kürt 'devleti" başlıklı yazıda "Erdoğan'ın bilerek veya bilmeyerek, direkt veya dolaylı olarak her gün bu ateist örgütü besleyip büyüttüğü" ifadesine yer veriliyor.

'Erdoğan PKK'yı destekliyor'

Yazıda şu ifadeler yer alıyor:

"Erdoğan beslemesi bu ateist çete sürekli olarak Tağut Erdoğan hükümetini, İslam devletine destek verdiğini iddia edip aslında kendilerine destek istemektedirler.

"Tağut AKP hükümetinin İslam devletine hiçbir şekilde yardım etmediklerini de çok iyi bilmektedirler.

"Şuan Suriye ve Irakta ABD'nin uçaklarının arkasında savaşan Erdoğan beslemesi bu ateist örgütün, aynı tabloyla Türkiye'de savaşması çok da uzak değildir. ABD'nin büyük oranda gözünden düşürdüğü AKP hükümetine karşılık daha sadık uşaklarına, başka şanslar tanıyabilir ve Türkiye dâhil olmak üzere bunlara büyük toprak parçalarını teslim etmek için onlara öncülük edebilir."

PKK ve HDP için sert ve tehditkar ifadeler

Dergide hem bu yazıda hem de "İslam Devleti Kürtlerle neden savaşmaktadır" yazısında PKK ve HDP'ye yönelik de sert ve tehditkar ifadeler yer aldı.

Dergide PKK'dan 'ateist çete', HDP'den ise 'Mürted PKK'lıların Türkiye'deki partisi' olarak bahsediliyor.

Bu ikinci yazıda IŞİD'in Kürtlerle savaşının ırk temelli olmadığı, IŞİD bünyesinde birçok Kürtün yer aldığı belirtildi.

Suudi Arabistan da dergide sert ifadelerle eleştirilen ülkeler arasında yer aldı. .

YORUMLAR (6)

Şaban ayas

Hakan Yılmaz'a kardes sana hala kardeş diyorum Mehdi ırkçılık yapmaz

hakan yılmaz

RAHMAN VA RAHİM OLAN ALLAHIN Adıyla ben müslüman bir pkk liyim.ALLAH ın izniyle siz haricileri cehenneme göndermek bize düşmüştür.siler deyilmydiz islam adı altınta HZ.HÜSEYİNİ şed ednler.ya rab sen bu işid ve bunları destekleyenleri azabını gönder.gönderki mahsum müslümanlar dagörsün.ALLAH mazlumların .müslümanların pkk ypg yardım etsin.bir çok kitapta geçer.HZ.MEHDİNİN ordusu kürtler olacaktır.bütün islam alemine diyorum ki gelin pkk ypg nin yanında brlik olalım.ALLAH YARDIMCIMIZ .

SMLT

Kimin ne olduğunu bilen bir Rabbimiz var hamdolsun. Kim harici kim kafir kim imanlı kim imansız büyük mahkemeden sonra kim cennetlik kim cehennemlik ortaya çıkacak. Bu dünya ne savaşlar ne zalimler ne katliamlar ne vahşetler gördü. Hepside kendi taraftarı için haklıydı, haktı, doğruydu.Sabredin hakikati öğreneceğimiz vakit çok uzak değil, kıyamet herkes için kapıda büyük kıyametten bahsetmiyorum kendi kıyametimizden bahsediyorum. “... Bu ümmet de yetmiş üç (73) fırkaya ayrılacak, biri hariç hepsi cehennem girer.”(Ebu Davud, Sünnet, 1; Tirmizî, İman,18; İbn Mace,Fiten, 17; İbn Hanbel, 2/332).

mahmut

sayın hakan yılmaz ben pkkli bir müslümanım demek ben marksist leninist zerdüşt bir örgüte mensup müslümanım demek.bunun ikisini birleştirmek için bayağı bir akademik çalışma yapmak lazım.bir insanın müslüman olduğu sadece namaz oruç hacla ispat edilmez en başta safını düzgün seçeceksin.sözlerin ben haçlı ordusunda savaşan bir müslümanım demekle aynı şey.

ali

hakan yılmaz..iki defa daha matrixi izlerse kendini mehdi, apo'yu da yardımcısı ilan eder..ilk işide kudüsü yeniden feth etmek olur..

Ömer

Bu nedir arkadaş ! İki düşmanın ikiside Erdoğan'ın diğerine destek verdiğini söylüyor !Bir de, önce dabeek (Merc-i Dabık'a atfen) sonra Konstantiniyye; nasıl düşünürsem düşüneyim, bu örgüt hedefe Osmanlı'nın (her) varisini koyduğundan başka birşey çıkmiyor !

Görüş Bildir Bizimle Paylaş