İran'da Türk bayrağına büyük hakaret

Suriye'nin kuzeyindeki teröristleri temizlemek için Fırat'ın doğusunda düzenlenen Barış Pınarı harekatı başarıyla devam ediyor.

16.10.2019 12:07:57

Türk askeri Fırat'ın doğusuna YPG temizliği için geçerken; ABD, İsrail, Filistin, İran, Türkiye'ye karşı YPG'yi destekliyor.

İRAN'DA TÜRK BAYRAĞI ÇİĞNENDİ

Türkiye'nin ABD ambargosuna karşı her zaman destek verdiği İran, Barış Pınarı Harekatı'na karşı çıkan açıklamalar yapmıştı.

İran'da çekilen görüntülerde ise Türk bayrağının, yere yapıştırılarak üzerinin çiğnendiği görüldü. Videoyu kaydeden kişi ise; PKK lehine sözler sarf etti.

 

YORUMLAR (0)

acem tegahını anlamadınız mı

ne bekliyordunuz.farklı bir tavır beklemek yanlış olurdu. tarihte selahattin eyyübiyi haçlılarla bir olup sırtından vuran fatimi, şii iran geleneğinin temsilcileri bu devirde irandır. bakın size yemin ederim bölgede pkk bitsin, amerikan askerleri gitsin iran, bölgeye şiileri gönderir pkk gibi amerikan askerleri gibi bizlere saldırı düzenler. tıpkı yemende husileri kullandıkları gibi şiileri kullanırlar. ha iran ha şeytan. arada hiçbir fark yok. hasan sabbahın haşhaşileriyle övünen bir medeniyetten ne fayda beklersiniz. onlar sadece fitne için iş yaparlar.

Adil Gerçek

İRANDAKİ PKK PEJAK BUNLAR