SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORRAMAZANÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
İran'da Türk bayrağına büyük hakaret

İran'da Türk bayrağına büyük hakaret

Suriye'nin kuzeyindeki teröristleri temizlemek için Fırat'ın doğusunda düzenlenen Barış Pınarı harekatı başarıyla devam ediyor.

İran'da Türk bayrağına büyük hakaret
16.10.2019 12:07:57

Türk askeri Fırat'ın doğusuna YPG temizliği için geçerken; ABD, İsrail, Filistin, İran, Türkiye'ye karşı YPG'yi destekliyor.

İRAN'DA TÜRK BAYRAĞI ÇİĞNENDİ

Türkiye'nin ABD ambargosuna karşı her zaman destek verdiği İran, Barış Pınarı Harekatı'na karşı çıkan açıklamalar yapmıştı.

İran'da çekilen görüntülerde ise Türk bayrağının, yere yapıştırılarak üzerinin çiğnendiği görüldü. Videoyu kaydeden kişi ise; PKK lehine sözler sarf etti.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

Adil Gerçek / 17.10.2019 12:12:55
İRANDAKİ PKK PEJAK BUNLAR
acem tegahını anlamadınız mı / 16.10.2019 14:08:56
ne bekliyordunuz.farklı bir tavır beklemek yanlış olurdu. tarihte selahattin eyyübiyi haçlılarla bir olup sırtından vuran fatimi, şii iran geleneğinin temsilcileri bu devirde irandır. bakın size yemin ederim bölgede pkk bitsin, amerikan askerleri gitsin iran, bölgeye şiileri gönderir pkk gibi amerikan askerleri gibi bizlere saldırı düzenler. tıpkı yemende husileri kullandıkları gibi şiileri kullanırlar. ha iran ha şeytan. arada hiçbir fark yok. hasan sabbahın haşhaşileriyle övünen bir medeniyetten ne fayda beklersiniz. onlar sadece fitne için iş yaparlar.
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR