İngiltere'de bir Türk vatandaşı öldürüldü

İngiltere'nin başkenti Londra'da dün meydana gelen silahlı saldırı sonucu bir Türk vatandaşının hayatını kaybettiği bildirildi.

11.07.2015 14:49:11

AA'nın haberine göre, Londra polisinden yapılan açıklamada, başkentin kuzeyinde bulunan Wood Green semtindeki Lordship Lane'de dün akşam üzeri meydana gelensilahlı saldırı sonucu olay yerine gidildiği belirtildi. 

Saldırıda 40 yaşlarındaki bir kişinin olay yerinde hayatını kaybettiği, bir kişinin ise yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı kaydedildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, yaralı kişinin 50'li yaşlarda bir kadın olduğu ve sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. 

Londra polisi olayda hayatını kaybeden ve yaralanan kişilerin isimleriyle milliyetlerini bu aşamada açıklamayacağını bildirdi, ancak İngiliz basını, olayda ölen kişinin 42 yaşındaki iki çocuk babası Erdoğan Güzel olduğunu aktardı. 

Haberde görgü tanıklarının beyanına göre Güzel'in olay sırasında bir fırının önünde bulunduğu ve arabayla gelen bir grubun ateş açtığı bilgisine yer verildi. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Abdulvahit

Dialogçuluklamı sokmayacaklar. yoksa Cennete koydukları yahudiler mi izin verecekler