SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIK5 SORUKÜLTÜREMLAKFOTOVİDEO

İLKAV Başkanı Mehmet Pamak gözaltına alındı

Geçtiğimiz Cuma günü Ankara'da İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı'nda Yalçın İçyer ve Hayati İsaoğlu'nun gözaltına alınmasının ardından vakıf başkanı Mehmet Pamak da gözaltına alındı.

İLKAV Başkanı Mehmet Pamak gözaltına alındı
13.03.2017 16:13:25

TİMETURK | HABER MERKEZİ

12 Mart Pazar günü Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı birimlerce gözaltına alınan Mehmet Pamak ile ilgili resmi makamlardan bir açıklama gelmezken vakıf kaynakları gözaltının Pamak tarafından yapılan bir açıklamadan kaynaklandığını ifade ediyor.

Geçtiğimiz Cuma günü İLKAV'da Cuma namazı öncesi bir tartışma yaşandığı ve Yalçın İçyer ile Hayatı İsaoğlu'nun gözaltına alındığı bildirilmişti. Olayın ardından bir açıklama yapan Mehmet Pamak açıklamasında "Kardeşlerimizi bırakın beni alın" ifadelerini kullanmıştı.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

adem / 27.04.2017 00:55:57
haydi geçmiş olsun.....köprüyü geçtiler...kılavuzu doğu perinçek olanlar bunu yapmaı normaldirBu iş sade fetö işi değildi baştan...2 gün önce furkan vakfını polis copuyla eziyet ettiler...kadınların başlatındak örtülerini bile zorla çıkartttırdılar. ne diye 'kutlu doğum haftası program yaptıkları için'ey müslümanlar AL-DA-TIL-DIk-..a
nacar han / 10.04.2017 20:10:02
grup ve cemaat islamlaşmasından devletin islamlaşmasına geçiş var sıkıntılar olacak
vatansever / 26.03.2017 20:43:33
Siz nasıl vakıfsınız Bütün Hristiyan alemi ERDOĞANIMIZI hedef almış siz kimin adına Cumhurbaşkanımızı hedef alıyonuz. Haddiizi bilin.
Ebubekir / 14.03.2017 16:22:53
Kur’an toplumu olma ideali olan her müslümanın gönlünde yeri olan ve bir hocadan çok bu anlamda ağabeylik misyonu yüksek olan Mehmet Pamak ağabeyin böyle bir uygulamaya maruz kalması eminimki bütün bu camianın gönlünde derin bir yara açmıştır. Umarım en kısa zamanda bu yanlışdan dönülerek Kendisinden ve arkadaşlarından özür dilenilir.
adalet / 13.03.2017 16:52:24
Sözün tükendiği yer..mehmet abi en çok bu iktidar döneminde gözaltına alındı herhalde...daha önce de eğitim ileilgili bir panelde dönemin vakıflardan sorumlu bakanı mehmet ali şahin mehmet abinin ilkav vakfı hakkında şikatçi olmuş ve yine gözaltılar olmuştu sanırım...ali bulaç demişti bunlar fetö ile kalmayacak..diğer cemaatlere de sıra gelecek diye...durum vahim...
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR
TİMETÜRK BİYOGRAFİ

Timeturk.com

Sayfamızı Facebook'tan takip edin.