DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,8922 ₺

EURO

16,8217 ₺

ALTIN

941,97 ₺

BİST

2.383,06 ₺

Ilıcak'tan 'Aydın Doğan' itirafı

Nazlı Ilıcak, canlı yayına bağlanarak Aydın Doğan konusunda çok konuşulacak bir itirafta bulundu...

7 Yıl Önce
2015-08-08 04:09:03

Star yazarı Cem Küçük, Habertürk TV'de Balçiçek İlter'in programında Ali Fuat Yılmazer'in Nazlı Ilıcak'la olan yakınlığına dikkat çekerek, "Nazlı Ilıcak Ali Fuat Yılmazer'in kontrolündedir" dedi. Küçük'ün bu çıkışından sonra Gazeteci Nazlı Ilıcak canlı yayına bağlanarak olayı doğruladı.

Star.com'un Habertürk'ten derlediği bilgiye göre; Cem Küçük'ün 'Ali Fuat Yılmazer için Aydın Doğan'dan randevu almaya çalıştın mı' sorusu üzerine Nazlı Ilıcak, olayı doğrulayarak, böyle bir girişimde bulunduğunu ancak randevu alamadığını itiraf etti.

Hrant Dink suikastinde dahli olduğu iddiasıyla yargılanan ve tutuklu bulunan "FETÖ"ye mensup eski polis şefi Ali Fuat Yılmazer'le ilgili çarpıcı bir gerçek daha ortaya çıktı.

ILICAK İTİRAF ETTİ: YILMAZER İÇİN RANDEVU ALMAYA ÇALIŞTIM

Yayına telefonla bağlanan Ilıcak kendini savundu, Yılmazer'in aile dostu olduğunu ifade etti. Ancak bu sırada Cem Küçük Ilıcak'a "Ali Fuat Yılmazer için Aydın Doğan'dan randevu almaya çalıştın mı" şeklinde çarpıcı bir soru sordu.

Ilıcak ise bu soruya "Yılmazer Aydın Doğan'la tanışmak istedi. Ben de Aydın Bey'i aradım, Aydın Bey önce kabul etti ancak sonra randevu vermedi" şeklinde yanıt verdi. 

Bu yanıt üzerine Cem Küçük "bir polis şefi Aydın Doğan'dan neden randevu almak ister" dedi. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş