DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İlhan Mansız geri dönüyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, gelecek sezon İlhan Mansız'ı sportif direktör, İbrahim Üzülmez'i de yardımcı antrenör yapmayı planlıyor.

02.06.2015 23:55:43

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman gelecek sezon takımı Marcelo Bielsa'ya teslim etmeye hazırlanırken, Slaven Bilic'te düştüğü hataya düşmemekte kararlı.

YARDIMCI ANTRENÖR İBRAHİM ÜZÜLMEZ, SPORTİF DİREKTÖR İLHAN MANSIZ

Fotospor'un haberine göre; Hırvat teknik adama Türk yardımcı konusunda sözünü geçiremeyen Orman, İbrahim Üzülmez'i bir türlü yedek kulübesine sokamamıştı. Fakat Orman'ın, Bielsa ile yaptığı görüşmede Arjantinli teknik adama bir Türk yardımcı ve bir de Türk sportif direktörle çalışacağını aktardı. Orman'ın, yardımcı antrenör olarak İbrahim Üzülmez'i düşündüğü, sportif direktör olarak kafasındaki isminse İlhan Mansız olduğu bildirildi. Bielsa'nın görevi kabul etmemesi durumunda da diğer adaylara da benzeri şekilde dayatılacağı gelen bilgiler arasında.

BIELSA'NIN TEK ŞARTI

Başkan Fikret Orman'ın bizzat görüştüğü Marcelo Bielsa konusunda hergün yeni gelişmeler yaşanıyor. Orman'ın daha önce Beşiktaş'a gelmeyi reddederek Marsilya'nın yolunu tutan Arjantinli teknik adamı ikna ettiği, Bielsa'nın tek şartının ise Fransız ekibinin kendisiyle yollarını ayırması olduğunu söylediği bildirildi. Bielsa'nın Marsilya'da kalma ihtimalinin doğduğu Fransa'da konuşulurken, siyah-beyazlı yönetimin hamlesi de bekleniyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

enes

Sanki bu işi ak parti nin en yetkilileri yapmış sonrada bu en yetkili adamlar açıklama yapmış gibi bir haber....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş