DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Iğdır'da Cumhurbaşkanı ve Başbakana hakaret

Iğdır'da Cumhurbaşkanı ve Başbakana hakaret

7 Yıl Önce
2015-06-02 17:30:25
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Iğdır'da yaptığı halkla buluşma programının ardından Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği belirlenen bir kişi gözaltına alındı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, dün Zübeyde Hanım Bulvarı'ndaki konuşmasını tamamlayan Erdoğan, Valiliği ziyaret etmek için alandan ayrıldı.

Bu sırada polisler, miting alanında yüksek sesle Davutoğlu ve Erdoğan'a hakaret ettiği duyulan Hüseyin Ali K'yi (24) gözaltına alarak, Emniyet Müdürlüğüne götürdü.

İlk ifadesinde suçunu kabul eden Hüseyin Ali K, "devlet büyüklerine hakaret" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece "yurtdışı çıkışı yasağı ve denetimli serbestlik" şartıyla salıverildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

idris

burada hizbuşşeytan ve iran muhiplerinin yorumlarını okuyunca irancılığın ümmetin bünyesine zerk edilmiş pis bir mikrop olduğunu daha iyi anladım. ensar kardeş az bile yazmış...bu kudüs sömürücüsü sahtekar takiyyecileri heryerde ifşa etmek ve sahte vahdet çağrılarına kesinlikle prim vermemek lazım

Görüş Bildir Bizimle Paylaş