DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

HÜDA-PAR'lıları katleden zanlı tutuklandı!

Şırnak'ta 2 HÜDA PAR üyesinin silahla öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan 2 kişiden biri tutuklandı.

01.06.2015 20:41:02

İdil ilçesinde 2 HÜDA PAR üyesinin HDP'lilerin silahlı saldırısı sonucu öldürülmesine ilişkin gözaltına alınan 2 kişiden biri tutuklandı.

Kozluca köyünde 3 gün önce HDP'lilerin silahlı saldırısı sonucu HÜDA PAR üyesi Muhammed Şerif Şimşek (34) ve Abdulcelil Talayhan'ın (38) öldürülmesi olayını gerçekleştirdikleri iddiasıyla gözaltına alınan baba Şerif Teber ile oğlu Sedat Teber, sorgularının adından adliyeye sevk edildi.

Tutuklanmaları talebiyle nöbetçi mahkemeye çıkarılan zanlılardan Sedat Teber tutuklandı, Şerif Teber ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

bahadır

asıl azmettirici katilin babası serbest,cani katil tutuklandı.hamd olsun allaha mahşer var.

zaza

Zalimler için yaşasın cehennem.

ÖMER KEYDANİ

pkk ile zıt gibi görünselerde aynı amaca hizmet ediyor bazı konularda burdan müslüman kürt halkına sesleniyorum pkk nin ve devletin bu çirkin oyununu görün bu oyunu bozun Allah için bu oyunu bozun pkk hdp kandan beslenen bir yapıdır kürtler onların umurunda değil. vallahi sonu fayda etmeyen bir pişmanlıkrır.Allahım bunu yaoanları kürtlerin arasında fitne çıkaranları gerek parti gerek hakim savcı gerek güvenlik görevilisi kahru perişan eyle kaldıramayacakları belalara dücar eyle

ÖMER KEYDANİ

devlet burda çok çirkin bir oyun oyunuyor her taraftan devlet sıkışmıştır tek çözüm kürtlerin biribirini öldürmesidir.Olayın asıl kahramanı serbest bırakılan baba Şerif Teber dir ama mahkeme serbest bırakıyor oglundan öldürmesini isteyen azmettiren i devletin hakimi bırakıyor neden karşı tarfa öldürsün diye yada pkk veya devlet kendisi öldürecek suçu HUDAPAR lıların üstüne atacak olayları kızıştıracak. bunu anlamak mümkündeğil yada hayra yormak mümkün değil. malesef ak partide bu kirli çarkın içindedir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş